Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata1234

najgorsza randka w zyciu???

Polecane posty

jakie najgorsze randki Wam się przytrafiły? co się na nich wydarzyło? przygotowuję materiał n aten temat i daletgo też tutaj pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szacun tatusiom
Kiedy laska po kolacji zaprosila mnie do siebie (po co wiadomo) i okazlo sie, ze z jej higiena w miejscu intymnym nie bylo tego dnia najlepiej...! Ucieklem i wiecej jej nie widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Jak dobrze, że nie chadzam na randki :D Ale kiedyś była jedna mała ''wpadka'' :D Facet przez cały czas gapił się na mój biust :D A nie jest on aż taki wielki :D Zachowywał się jak typowy napalony samiec :D Ja mu w oczy, a on mi w dekolt :D Nigdy więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika1985r.
Kiedy umówiłam się z chłopakiem w eleganckiej restauracji a jego nie chcieli wpuścic bo przyszedł w bluzie dresowej, jeansach i mokasynkach z bialymi skarpetkami. Ja byłam w sukni wieczorowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trauma do tej pory
Lasce tak nie elegancko pachnialo z ust, ze mi sie na wymioty zbieralo. Nie bylem w stanie jej patrzec w twarz jak do mnie mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waclaw zyguli
Kiedys panna wsadzila sobie skarpetki w stanik zeby miec ladniejsze cycki. Poszlismy po kolacji do mnie, migdalimy sie, obieramy a ona nagle zaczela te skarpatki wyciagac. Parsknolem smiechem i przeszla mi ochota na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet zaprosił mnie do siebie, chciał się chyba domem pochwalić, a tu... żenada, jelenie rogi na ścianach, skóra dzika na podłodze... do tego wcześniej "poszliśmy na lody" - czyli w jego wykonaniu biegiem do marketu po lody w kubeczkach typu bambino za 89 groszy i z tym do niego i właczył tv, bo jego ulubiony serial, 007 zgłoś się... wymiękłam :) jak to przeczyta, to sie gościu załamie... ale mała szansa, ze on siada do kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaczka
okolo 11 lat temu... kawiarnia moich znajomych. siedzimy przy barze, barman opowiada kawał.. chłopak z którym przyszłam ze smiechu posikal sie w gacie. a pozniej zwalil wine za to na mnie i mojego kolege barmana. rachunku nie zaplacil. bylo mi glupio przed znajomymi. od tamtej pory umawialam sie w "obcych" lokalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaczka
agata1234 - odezwałam się na Twój email. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×