Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtf23

zrobila loda komus innemu

Polecane posty

Witam kolegow, kolezanki. Otoz borykam sie z problemem odnosnie mojej dziewczyny.a dokladnie to wyglada tak: Moja dziewczyna miala kilku (6) chlopakow i przyznala mi sie do tego ze kilku z nim a dokladnie 4-em zrobila lody z czego jeden mial chyba do konca a dwom zrobila reczna robutke ale nie do konca. wszystkim tym panom zrobila to tylko po razie. miala w tedy miedzy 16 a 18 lat. powiedziala mi ze dlatego to zrobila bo kazdy z nich nalegal na seks ale ani jednemu sie to nie udalo bo nie chciala jeszcze tego robic i zalatwiala to w ten sposob. a dziewictwo chciala zostawic dla jednego jedynego ktorym jestem wlasnie ja. I nie wiem co teraz myslec. Pomozcie jak mozecie ja okreslic czy robila dobrze czy zle(oczywiscie nie lody ) Ja tez bylem prawiczkiem i tez to bylo z nia. powiedziala mi to oczywscie na poczatku (2 lata temu) z czego nie dawno dowiedzialem sie o jeszcze dwoch czyli razem (6) i zaczalem drazyc i chcialem dokladnie wiedziec detal po detalu i mi opowiedziala z czego byla na mnie zla ze karze jej to przypominac bo ona sobie to kojarzy zle. oczywiscie 6 tych chlopcow bylo przedemna. ja bylem czysty bo przed nia tylko raz dotknalem piersi wiec moim zdaniem bylem czystym prawiczkiem no nie mowiac tu o masturbacji. tego samego wymagalem od swojej wybranki bo nie porafil bym zyc z dziewczyna ktora uprawiala juz seks. W tym momencie jestesmu juz zareczeni. Prosze napiszcie co o niej myslicie albo o mnie Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemm
bez sensu jest sie wiazac z dziewica bo predzej czy pozniej taka bedzie chciala sprawidzic jak to jest z innym... takie fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
ale ty masz problem masakra .ile masz lat? a w odpowiedzi na te pytania to na twoim miejscu bym se głowy tym niezawracała przecież każdy kiedyś był z kimś innym .a jeśli jest dziewicą to znaczy że jej na tobie zależy i jesteś tym wyjątkowym ,.a co do loda to chociaż dziewczyna ma wprawe lepiej to wykorzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominus
nie potrafie sie wczuc w Twój problem ale spróbuje. Twoja kobieta robiła lody innym facetom przed Tobą..hm..i co z tego? kazdy jest wolnym człowiekiem i robi co chce. nie znałą Cie wtedy i mogła to robic bo i czemu nie? jak sie jest młodym trzeba żyć a kazdy sam ustala sobie swoje granice i nikt nie powinien oceniać. kązdy sam się ze sobą rozlicza o poranku patrząc w lustro... chłopie Ty zajmij się powaznymi problemami,Wasza przyszłością a nie suzkaniem jakiś dodatkowych atrakcji. moją zona kieedys się dowiedziała bo odpowiedziałem na jej pytanie że miałem 18 kobiet w swoim zyciu...ja byłem jej 3 facetem...i tak jak Ty z sadomasochistycznym zacięciem chciała wiedzieć, pytała o to o tamto..tylko sobie kuku robiła a potem smutna była...w końcu mocno mnie to wkurzyło i zakończyłem proceder tak że zadając mi pytanie opowiadałem jej to o co pytała + 300% szczegółów, na dobicie..to jej przeszło i już nie pytała. ciesz się zyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wojtf23
jesteś p i e r d o l n i ę t y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Jeśli ma na imię Karolina, to być może byłem jednym z tych, którym robiła loda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka23amelka
Nudzi Was już zwykły seks ? Zajrzyjcie na dyskrecja.pl Macie tam pełno rzeczy które urozmaicą to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupota
OJJJ Fakt ty jesteś czysty chociaż raczej czystym idiotą :P Dziewczyna ma być czysta i ty masz być czysty polecam wannę lub prysznic. Zadaj sobie człowieczku pytanie ... Dlaczego ona z toba jest dlaczego chce właśnie ciebie. Czy przypadkiem nie jestes znacznie lepszy od tych 6 kolesi z którymi była? Zadaj sobie kolejne pytanie czy wolisz dziewczynę lubiacą seks czy raczej wiecznie "bolącą głowę". Widać lubi i umie a ty ośle martwisz się i zawracasz dupę swoimi problemikami. Jak mnie dzieci denerwują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy nie chca miec
dziewczyny, ktora wczesniej loda robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się przeszłością. To jest absolutnie nieważne. Liczy się tylko przyszłość, a także jej szczerość. Cierpliwości, z czasem sam to zrozumiesz. Pozdrawiam cieplutko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPEJ WIĄZAĆ SIĘ
z doświadczonymi partnerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduś
hmm naprawde musisz by nieźle pzrytrzymany skoro masz takie rozmyślania co ty w bajki wierzysz,ze bara bara to tylko po ślubie. to jakieś średniowiecze. nie daj się ogłupic i nie słuchaj straszeń księdza piekłem itp. lepiej pogadaj ze swoją dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGETHINI39
Typowa cnotka wydymka cichodajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajus
widocznie lubi robić lody. normalna i porządna dziewczyna by na to nieposzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pocałowałbym takiej
Nie pocałowałbym kobiety, która robiła loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem
człowieku dziękuj bogu za doświadczoną dziewice a nie pierdol farmazony na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male222
ale jeśli juz ze sobą spaliście, to nawet jeśli ją rzucisz, to i tak nie możesz kolejnej dziewicy wymagać, jeszcze "czystszej" niż ta, bo sam już nie jesteś prawiczkiem, czyli następna może mieć też seks za sobą, żeby było fair (idąc twoim tokiem myślenia). Jak masz teraz, to lepiej nie powinieneś już mieć :), więc się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tego samego wymagalem od swojej wybranki bo nie porafil bym zyc z dziewczyna ktora uprawiala juz seks." jak byś nie potrafił jak potrafisz :D od 2 lat żyjesz z dziewczyną która już uprawiała seks z kimś innym. seks oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniopoi
ja ci powiem tak. ja byłam dziewicą jak mój chłopak zaczął ze mną chodzić. nikomu wczesniej nie robiłam loda ani nikt mi minetki. praktycznie nikt nie widział mojej cipki. a takie gadanie ze dziewica predzej czy później zdradzi to jest głupie gadanie rozklapioch które nie jedną robótkę robiły i chca obrzydzić pożądne kobiety innym. NIE ZDRADZE I NIE MAM, I NIE MIAŁAM NIGDY CIEKAWOŚCI/ CIAGOT DO ZDRADY. mimo że miałam jednego. takie gadanie jest głupie. i co wy rozklapiochy możecie wiedziec co ma w głowie pożądna dziewczyna jak ja skoro wy każdemu szpare popuszczałyście. a odnośnie twojej partnerki to sam zdecyduj. to ty powinieneś ją znać najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremiaszszszsz
Z mojego punktu widzenia robienie komus loda jest jeszcze gorsze niz sam seks (jesli chodzi o potencjalna kandydatke na towarzyszke zycia). Mianowicie biorac czyjegos penisa do ust, albo nie miala do tego kogos dystansu, albo po prostu lubila to robic (przeciez w zyciu ci o tym nie powie). Poza tym ciagniecie komus druta i mowienie, ze nie uprawialo sie seksu, to lekka hipokryzja. Kolejna sprawa "6", to troche za duza liczba jak na zone... A teraz najwazniejsze - podobnie jak juz wspominano - uwazam, ze kobieta, ktora nie przezyla stosunku pochwowego z innym mezczyzna zawsze bedzie ciekawa jak to jest z innym, co za tym idzie pewnie bedzie chciala sprobowac, albo bedzie bardzo tego pragnac. Biorac pod uwage powyzsze argumenty uwazam, ze najoptymalniej jest jak dziewczyna miala przed nami jednego partnera z ktorym uprawiala seks (nie bardzo mi chce to przez usta przechodzic, ale udalo sie) - i najlepiej ktorego nie wspomina najlepiej. A robienie loda drogi kolego (nie wiem w ktorej klasie jestes) TO TEZ SEKS. WIEC TWOJA DZIEWCZYNA UPRAWIALA SEKS Z 6 MEZCZYZNAMI! Moze jestem starej daty, ale dla mnie to nie do zaakceptowania - za duzy przebieg na zone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan prawdę ci nie powie
jeremiasz jesteś facetem. skąd wiesz że jak ja nie miałam innego to na pewno będe chciała spróbowac jak to jest mieć innego w pochwie? przeciez ja wiem jak to jest mieć penisa w pochwie. myslisz że myślę że inny penis będzie przepraszam z pętelką na końcu? albo to bedzie całkiem nowe inne przezycie? po co mi jakis obcy facet ma wsadzać. to niepojęte chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonata35lat
jeremiasz ma rację - jest coś takiego, jak się nie miało wcześniej kontaktu z innym mężczyzną jak pragnienie sprawdzenia jak to jest z innym. Jeśli teraz tego nie rozumiesz, to zrozumiesz już na pewno po... 10 latach po ślubie... Takie są fakty i natura kobieca - tego się nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
zgadzam się w pełni z - cygan prawdę ci nie powie. mój mąż jest moim jedynym i nie myślę o zdradzie. ci innego będzie miał ten inny facet? mam zdradzić męża z ciekawości? równie dobrze możecie twierdzić, że każdy z ciekawości sięgnie po heroinę, skoczy na bungee czy prześpi się z osobą tej samej płci. a jednak większość z nas tego nie robi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka KafeteriAnka
zonata ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan prawdę ci nie powie
o widze się kurwy zebrały i przyznają rację jakiemus pacanowi. moze wy tak macie. ja tak nie mam. i jestem juz w nim zakochana 8 lat, nie jestem małolatą co ma motylki w brzuchu po 2 miesiacach znajomości. nie znasz mnie. za to ja juz cie znam po twoich postach i moge powiedzieć że jesteś zwykłą łajzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan prawdę ci nie powie
jugo- jedna normalna sie uchowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki as skąd tyś się urwal
Z dziewicami to porażka Znalem tez taką. Dziewicę przez rodzicow co jej kazali cnotę. Dla męża. Trzymać. :-) ona byla mistrzynia lodzika ohjhhh... no i dupeczka non stop w ruchu normalnie miodzia :-) Ale calu czas byla dziewicą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donoss
facet, ty nazywasz dziewczynę która uprawiała seks oralny z 6 mężczyznami dziewicą :D:D:D dobre sobie! dziewictwo to nie błonka między nogami ale brak doświadczenia!!! ta twoja to jakaś puszczalska latawica a nie... :D dziewica :D laska po analu to też dziewica??? jeszcze rozumiem, żeby z jednym ten seks miała ale z sześcioma po JEDNYM razie??? czyli rozumiem, że nie była z nimi w związku, to byli jacyś przypadkowi kolesie?? laska 6x uprawiała PRZYPADKOWY sex i nazywa się dziewicą - normalnie dowcip roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon8
po slubie zrobila loda nastepnym 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×