Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtf23

zrobila loda komus innemu

Polecane posty

Gość gość
w dzisiejszych czasach, nie ważne czy masz 16, 30, czy więcej lat, nie da się mieć faceta i nie uprawiać seksu! nawet jeśli kobieta nie jest do tego gotowa i chce tylko relacji emocjonalnej, to nie dostanie żadnej formy bliskości jak nie zaspokoi faceta seksualnie w ten lub inny sposób. gdyby twojej dziewczynie zależało na seksie, to chciałaby sama czerpać przyjemność, a ona tylko dogadzała innym - to oni dochodzili, a nie ona. widać że zależało jej na RELACJI, nie oddała się do końca bo była rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępiciel Patologii
A zapytaj ilu dała swoje ciemne oko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego zmam ją. Mi też ssała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta która do ślubu wykonuje jedynie oral i anal, konsekwentnie zachowując dziewictwo, jest porządna. Zresztą seks oralny, jeżeli kobieta niedopuszcza do penetracji ograniczając się jedynie do drażnienia penisa wargami i końcem języka, to nie jest seks tylko pieszczota (tak samo jak masturbacja ręką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincent__Vega_
VVawrószko, weź ty się w końcu rozprawicz :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz gimnazjalistki w ramach wspólnej zabawy robią lody kolegom na przerwach w kiblu. Takie czasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j z b
stracilem swoją szanse moglem byc nauczycielem ksiedzem kimkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j z b
srebrnym trollem, bo juken jest zlotym ale ja za to wiecej r****m zycie jest jednak sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni 33
najbardziej chce mi sie śmiać z tych co mówią o za dużym przebiegu :D nie ma czegoś takiego panowie - albo dziewica, albo nie. i tylko tyle a nie jakieś podziały na przebieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady. nie można porównywać dziewczyny, która uprawiała seks z jednym partnerem w związku do lambadziar które dają każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni 33
ale tymbardziej nie można do dziewicy. poza tym już lepiej jak uprawiała sex dla przyjemności z kilkoma niż dała sie wykorzystać jednemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lepiej jak uprawiała sex dla przyjemności z kilkoma niż dała sie WYKORZYSTAĆ jednemu" - no właśnie o tym mówię. takie dziewczyny mają spaczone podejście do związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie ja mialam okolo 20 i co z tego,to moja przeszlosc nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro chciałbym podstawić swoją żonę innemu w Mielnie.Nocujemy w GRYFIE.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona 35lat,170/66/75c,najlepiej żonaty 50-55lat,zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny1
Chętnie skorzystam i ją wymacam.Podaj namiary jakieś,będę w tym GRYFIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak chcesz to zrobić? Jakas imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wane żeby kogoś odpow. wybrać.Romowa,zapoznanie się,drinki,żarty,tańce.Tak żeby ją przygotować.Duo komplementów.Ja postaram się ułatwić ,będę wychodził a to do wc a to zadzwonić itp.Trzeba delikatnie i z kulturą.Jak się postaramy to może komuś da.Fajnie byłoby popatrzeć z ukrycia,tak żeby nie wiedziała,ze ja wiem jak daje komuś albo obciąga.Ona mówi jak tak można dać dupy bez miłości ale jak się kobietę podkręci to powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie to ten gryf?jakis pensjonat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domki jakieś,dokładnie nie wiem ale to dziura łatwo znależć.Poza tym przecież zapoznanie powinno być w jakimś lokalu,zabiorę ją wieczorem.Trzeba by jakoś podejść,zagadać.Potem tańce.Podkręcić ją komplementami.Musimy trochę wypić.Jak wszystko będzie ok. możemy się przeniesć na dalszego driinka do naszej kwatery.Ja bym pod pretekstem się zmył a ty działasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sprawdzić czy naprawdę Cię kocha. W tym celu anal na początek, bez finału. Przejscie do buzi z połykiem. Wtedy będziesz miał prawdopodobnie 100% pewność ze Cię kocha. Chyba ze Cie za to znienawidzi a od milosci do nienawiści bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bede przyjemny ta twoja dziewczyna to glupie babsko chciala zachowac dziewictwo wiec brala do papy:-D no choinka inteligentna bestia :-D Nie wiem jak Ty ale jakbym mial wybor i mialbym zwracac na to uwage to wolalbym aby ja przelecialo tych szesciu niz gdy pakowali jej w gardlo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×