Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksenia225

czy moge to doliczyc? pomozcie

Polecane posty

Gość ksenia225

za pare dni mam sprawe o alimenty czy do kosztow utrzymania dziecka moge doliczyc takie rzeczy ktore dopiero musze kupic jak np. kojec czy chodzik?? dziecko ma 4 miesiace? jaki koszt miesieczny zabawek? jakim kryterium mam sie tu posluzyc...? aaa i czy moge wliczyc np wozek ktory zostal juz kupiony kiedy razem z ojcem dziecka bylismy juz malzenstwem ale musialam na niego pozyczyc pieniadze poniewaz on do niczego sie nie dolozyl ?pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko wylicz
wszystko wylicz,pampersy.mleko itd oraz to ze dziecko rosnie bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopopopopxx
tak wiem policzylam takie rzeczy jak mleko, zupki deserki kaszki, pampersy kosmetyki ubranka... ale napotkalam sie z kalkulatorem gdzie byly wyliczane takie rzeczy jak: wózek, chodzik, kojec, dywan, zabawki, krzeslo wysokie do jedzenia? moje obliczania bez kojca chodzik, wysokie krzesla wyszly okolo 1200zl...? czy w takim wypadku moge liczyc ze sad sasadzi to 600 zl ojcu..? Ja jestem bez pracy. Nie moge isc do pracy poniewaz nie mam z kim zostawiac coreczki, a zlobka w mojej miejscowosci nie ma... Maz zostawil nas kiedy coreczka miala 2 miesiace a zdradzal jeszcze przed jej narodzinami... Strasznie boje sie tej rozprawy.. Moge liczyc na to 600 zl jak myslisz...? a zabawki tez mam liczyc?? chodzi o takie edukacyjne..? np grzechotki, gryzak, czy mata edukacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopopopopxx
to ja ksenia225 tylko pod innym nickiem bo tamtego mi jakos odrzucilo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEWAŻNOŚĆ ZA KASĘ
Wydaje mi się, że możesz wliczyć takie rzeczy ponieważ są to rzeczy dla dziecka. Niektórzy wliczają jeszcze rachunki za prąd, wodę itd. czy to dobre czy nie to nie wiem, wiem tylko, że tak też się zdarza (chodzi o to, że dziecko też zużywa wodę itd. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopopopopxx
aa i w tym problem wlasnie ze on tez nie pracuje, ale jest mlody zdrowy moze smialo pracowac tylko mu sie nie chce.Utrzymuja go rodzice i jego nowa kobieta...wydaje mi sie ze w takiej sytuacji nie mam co liczyc nawet na 500 prawda? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEWAŻNOŚĆ ZA KASĘ
Sąd bierze pod uwagę także możliwości zarobkowe więc jeśli jest wykształcony i zdrowy to może iść do pracy. Ciężko stwierdzić ile sąd przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopopopopxx
mlody zdrowy to tak ale nie wyksztalcony wyksztalcenie podstawowe. Mial dobra prace w firmie budowlanej spokojnie 2,500 tys na miesiac mogl zarobic no ale jak poznal tamta to olal robote..;/ strasznie bym chciala sama zarobic utrzymac mala i od niego nawet zlotowki bym nie chciala no ale co moge w takiej sytuacji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×