Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wojsko 00

Czy to prawda ze na komisji wojskowej trzeba nago byc i ze tam kobiety sa?

Polecane posty

Gość wojsko 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no , tez o tym slyszałam a w jakich wypadkach Cie tam wzywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbubu
trzeba pokazać jajka, ale nie ma tam kobiet NA PEWNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbubu
niby dlaczego gorzej?? do autora tematu: nie panikuj, i tak tej komisji nie przejdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigytoeiu
Są baby-nie tylko lekarki.Pracownice Urzędu Miasta/Gminy./bezwstydne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbubu
kolega opowiadał ci bezedury jak chcesz isc na "ochotnika" to kolejnym szczeblem po problematcznej komisji jest egzamin z wf, który oblewa 80-90 proc. chętnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady musicca
a od kiedy panowie sa tacy wstydliwi:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojsko 00
nie to ze wstydze sie ale to ponizajace,baby se siedza na krzesle i facet goly...oczywiscie jak to prawda...bo widze ze chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webnduehe
Jak byłem na komisji to w komisji były chyba dwie jakieś stare baby trzeba było przed nimi stać z gołą dupą i świecić jajami, a kolega mi mówił że u niego na komisji (inny powiat) to się szło za parawan i tam przed jakimś typem ściągało gacie na chwilę i z powrotem zakładało zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webnduehe
Więc różnie to bywa z tą komisją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady musicca
ale panowie lubia sie chwalic;) tym i owym;) więc skoro się nie wstydzisz..to nie rozumiem. Upokarzające? Bo jak ktos się wstydzi to równocześnie czuje się niezręcznie. A upokorzony jak każą coś mu robic czego nie chce. Skoro tak nie jest, to co ten twój kolega Ci naopowiadał? Może swój sen erotyczny:D Widzisz kolega aż chciał, aby kobiety tam były:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgff
mi kobieta sciagała napletek by sprawdzic budowe mojego żołędzia.. trwało chwile.. nic wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojsko 00
lady--nie wiem czy to prawda z tym bycie golym ale jak tak to ponizajace,nie chce sie a musi bo nie ma wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek94
a cos ty myslał ? eh niewstydz sie nago pokazac babie bo ja do gina chodze do faceta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady musicca
zgodzę się. Bo musisz robic coś co ci nieodpowiada. Ja tam nigdy nie pójdę do faceta lekarza. Połowa do zboceńce. Bada ucho..laryngolog..każe ściągnac stanik;) nie ze mną te numery;) ja mam wybór...ty nie. Współczuje;) Ale może to będzie ładna, młoda pani;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojsko 00
wiem do czego zmierzasz za jak ladna to nie bedzie ponizajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytatnik
Tradycja napoleońska. Te publiczne badania były w wojsku wszędzie. Badano nagich mężczyzn jak bydło na spędzie, Jak się bada na targu konia albo krowę, Skóra, zęby w porządku, mówisz - zwierzę zdrowe. Takie nagie badania, wzorem targów końskich, To z czasów się wywodzą wprost napoleońskich. Kiedy człowiek jest nagi, ubiór nic nie znaczy, Wówczas każdy jest równy, tak się to tłumaczy. Dość długo to przetrwało, aż do naszych czasów, Kobiety są w komisjach, patrzą na golasów. A pierwotnie to była tylko sprawa męska. Co zrobi Napoleon - w końcu zawsze klęska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajka pokazuje sie lekarzowi mezczyzni a wczesniej bada pielegniarka czy dobrze slyszysz wage wzrost itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pracowałam w gminie przy poborze do wojska, to byłam oddelegowana na takie nagie komisje jak opisujecie, ale to były dawne czasy. Pozostały wspomnienia, przyznam się, że były przypadki, że się wstydziłam tak patrzeć na gołego poborowego i gdyby ode mnie zależało, to nigdy bym nie kazała tak występować, dla tych chłopaków był szok. Bardzo było mi szkoda jak zakrywali te swoje klejnociki, wojskowy wydawał polecenia nie zakrywać. Oprócz mnie było trzy kobiety, pielęgniarka, lekarka i z powiatu urzędniczka jak ja. Ja byłam najmłodsza miałam 23 lata jak pierwszy raz byłam oddelegowana i tak przez 10 lat się napatrzyłam na tych wstydliwych chłopaków. Dobrze, że się dla nich skończyło to pokazywanie się nago. A nam pozostały wspomnienia. Dopiero jak przestałam pracować w gminie, to wyszłam za mąż, aby patrzeć na swojego chłopaka, który nie wie, że przypadła mi rola za panieńskich czasów być na takich komisjach poborowych i chyba nigdy mu nie powiem, bo nie wiem jakby zareagował, ale porównanie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarka Anka He he fajny topik, a ja pamiętam to jak dziś, kiedy pomagałam w pracach komisji, podszedł do nas jakiś oficer i pyta czy chcemy, żeby chłopaki ściągali gacie Na co my, że czemu nie Każdy poborowy musiał do badania stawać z fujarką na wierzchu, he he, ale miałyśmy ubaw, chociaż co po niektórych nam trochę było szkoda, mazgajów ale generalnie fajnie było popatrzeć, tylu młodych penisków i woreczków, co wtedy już sobie chyba nie pooglądam a najlepsze, że każdy dostał polecenie proszę unieść członka (chodziło o to, żeby zobaczyć czy w mosznie są jądra), większość nie miała pojęcia co robić jedni jakąś ciągali, inni podnosili tylko do poziomu, niektórzy ściągali skórkę każdy oblany rumieńcem, pochichrałyśmy się jak nigdy ...Ech.. . to było coś, może się jeszcze uda mi zgłosić na jakąś komisję Tak czy tak musieli się rozbierać, gamonie... (Odpowiedz cytując) (Link do tej wypowiedzi) (Zgłoś do usunięcia) IP i czas połączenia logowane. 13:09 wojskowa kobieta Jako kobieta pracująca w wojsku miałam możliwość być w komisji lekarskiej podczas przyjmowania chłopaków do jednostki. Każdy "nowy" podczas badania musiał opuścić gacie, zakasłać i ściągnąć napletek. Z początku było fajnie popatrzeć na te różne peniski ale uwierzcie ,że później po prostu było to już dla mnie rutynowe i nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×