Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość skull09

Własna działalność, grafik, czy się powiedzie?

Polecane posty

Gość skull09

Witam. Chciałbym się doradzić troszkę w tym kierunku, a mianowicie mam ukończone 18 lat, znam dobrze Adobe photoshop, głównie w nim pracuje, można powiedzieć że od 3-4 lat. Portfolio mogę mieć bogate, w przeróżne projekty stron www oraz inne usługi graficzne... Uczę się, jestem przed maturą, 3 klasa Liceum profilowanego o kierunku zarządzanie informacją. Nie myślę nad studiami, myślę czy udało by mi się rozpocząć swoją własną działalność z początku przez internet, jeśli wszystko by się ułożyło to myślałbym aby coś zakładać większego, i stopniowo wprowadzać zmiany do moich interesów... Tylko... czy to będzie opłacalne? Czy lepiej znaleźć sobie prace na stanowisku grafika? Nie wiem czy z moim wykształceniem znajdę ciekawą ofertę. Jestem z pomorza, też nie bardzo wiem jak jest tu z pracą. Ogólnie mój poziom doświadczenia w tej branży uważam na mocny średni, jeśli doszkolę się praktycznie w tym co robię, to byłbym profesjonalnym grafikiem, ale to z czasem, wiadomo, lata praktyki. :) Lubie robić to co robię, i ogólnie tak czy siak wiąże z tym przyszłość, nie chce być kucharzem, mechanikiem, czy fryzjerem, po prostu już wybrałem z od dawnych czasów ten kierunek. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×