Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chmurka88

czy istnieje między kobietą a mężczyzną przyjażń czy zawsze sex???

Polecane posty

Gość odp......
brzydkie kobiety mają kumpli. Atrakcyjna sexowna kobieta niestety nie. Kazdy chce ja tylko przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dokładnie, jak laska jest fajna to facet zawsze sie zakocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaźń między kobieta
a mężczyzną ma zawsze podtekst erotyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nigdy w życiu się z tym nie zgodze. Znam kilka ślicznych kobiet i nigdy nie myślałem o nich w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys myslalam ze nie ma , ale teraz wiem na 100% ze istnieje i nie musi od razu byc podtekstow erotycznych, nie trzeba isc do lozka.... wiec istnieje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooolinka
Moim zdaniem istnieje taka przyjaźń nie każdy facet myśli o przeleceniu laski .;]] a faceci są świetnymi przyjaciółmi .^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonnka
Zgadzam sie z kims powyzej. Atrakcyjna kobieta nie moze miec prawdziwego przyjaciela, to nierealne i moje doswiadczenia do potwierdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primumnon
Mam kilku przyjaciół płci męskiej i nie wyobrażam sobie w ogóle sytuacji zaangażowania się z nimi w seks. Bez fałszywej skromności stwierdzam, że jestem zdecydowanie atrakcyjna, nie tylko własnym zdaniem ;) Kluczem być może jest to, że w kontaktach z tymi panami przyjmuję sposób bycia bardzo "kumpelski" i rzeczowy, bez powłóczystych spojrzeń i sygnałów erotycznych. Z wieloma z nich przyjaźnię się od kilkunastu lat i w tym czasie zdarzył się tylko jeden przypadek ocierający się o "coś więcej", ale obydwoje wycofaliśmy się z tego zanim się na dobre zaczęło, bo, jak sobie potem wyjaśniliśmy, szkoda byłoby niszczyć fajną przyjaźń. Podsumowując - możliwe, pod warunkiem, że wszyscy w tym układzie wiedzą czego chcą. No i może jestem wybredna, ale przecież nie każdy fajny facet albo kobieta jest od razu materiałem łóżkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ten temat wciaz powraca
i mysle ze kazdy ma swoje doswiadczenia. Dla mnie np kazdy ex pozostaje autentycznie serdecznym przyjacielem, ktoremu moge wiele powiedziec, a na sex przciez juz nie ma ochoty. Nie wyobrazam sobie zycia bez przyjaciól , czy mam miec yulko przyjaciólki kobiety? Jestem mezatka, wiec wiadomo,ze nie bede chodzic do łozka z innymi - czy to znaczy, ze mialabym nie miec do konca zycia przyjaciól wsrod męzczyzn? bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni zreszta bardziej sprawdzają się w roli "przyjaciólki" przynajmniej niczego nie zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×