Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkiści

Czy to dobry pomysł?

Polecane posty

Gość słodkiści

Myślę o robieniu tortów i ciast na zamówienie, myślicie że to dobry pomysł i będą chętni na tego typu usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
Zastanawiam się tylko czy będą czętni na zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie, jakie masz
doswiadczenie, ile kasy, bo pewnie musisz miec na to zgode sanewpidu,m papiery i odpowiednie warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
Doświadczenie w pieczeniu ciast mam ogromne, nie zdarzyło mi się aby coś mi nie wyszło. Co do kasy i sanepidu to ja restauracji nie otwieram i nie wydaje mi się aby do domowych wypieków mieszał się sanepid (może się myle) na początek chce spróbować czy będą zamówienia i czy to wogóle wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscieze niebo
ze sanepid sie miesza.Jeśli zaczniesz robic ciasta i ktos powiadomi sanepid to dostaniesz kare pieniezna i zakaz wykonywania ciast.Poza tym jesli chcesz to robic legalnie musisz zalozyc firme i uzyskac zgode senapidu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfvowe
Cale zycie kupuje ciasto u baby i nie ma mowy o zadnym sanepidzie/a ma szyld/.Super pomysl.napisz miasto-polecimy Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
Jestem z Gdańska a dokładnie z Oliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko spore
prowadzenie działalności jest obwarowane pewnymi przepisami, sanepid w żywności ma dużo do powiedzenia. ja też kupuję po znajomości ale paragonu jeszcze nie dostałam. znajomym możesz tak sprzedawać, ale trafisz na gnidę i podpieprzy Cię do skarbówki. jak dobrze pieczesz to rynek znajdziesz na bank. już same wesela to dobry interes a w okresie świątecznym masz żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyg
ryzykowne, jak cie ktos podkabluje to nie tylko sanepid ci sie dobierze do doopy ale i skarbowka a wtedy masz przesrane!! ale jakbys miala wszystko legalnie to mysle ze pomsyl super- ja osobiscie np nie cierpie masowej produkcji cukierniczej gdzie kazde ciasto nib inne a ma taki sam smak :O i ja bym kupowala takie "domowe", ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
Ja nigdzie nie powiedziałam, że chcę to robić nielegalnie, działalność mam zarejestrowaną(tylko zawieszoną)i jest to kwestia dopisania nowej usługi do wpisu. Po prostu chcę najpierw zbadać rynek, żeby nie wpakować się w ZUS bez osiągania dochodu, jak będą chętni to odwieszam działalność i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttosskkaa
ja mieszkam w miescie, ktore ma prawie 90 tysiecy mieszkancow. Mieszkam 2 km od centrum, w spokojnej okolicy na malej ulicy... i mam obok sasiadke, ktora wlasnie piecze na zamowienie... jak chodzi o swieta, to bywa i tak, ze juz nawet 1,5 miesiaca przed swietami nie robi zapisow, bo nie ma miejsc... ma pomoc corki i kogos tam jeszcze. Ulica mala i jak sie zaczna samochody zjezdzac przed swietami, to nie idzie sie przebic przez ulice... takze wziecie jest ogromne. Mysle, ze duzo osob teraz tak robi. Ludzie wciaz pracuja, pozniej sie domem/rodzina zajmuja, a pieczenie zajmuje troche/duzo czasu i nie zawsze wyjdzie... takze duzo osob woli udac sie do kogos kto im upiecze ciacho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez myslalam o takim
interesie wlasnie w gdansku, ale zrezygnowalam widzialam na trojmiasto pl kilka takich ogloszen , jest za duza konkurencja, ale jak masz dobry dryg i smacznie pieczysz to moze sie przebijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
Właśnie też sprawdzałam jak to w Gdańsku wygląda, nawet dowiadywałam się w jakiej cenie ktoś proponuje i na pewno wyjdę z dużo niższą ceną. Zobaczę jaki będzie odzew na ogłoszenie, które jutro ma się ukazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj namiar na ogłoszenie
jestem z gdanska marzy mi sie domowe ciasto ale niechce mi sie samej dla siebie jednej robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
Ogłoszenie ukaże się jutro w anonsach, jeśli marzy Ci się domowe ciasto pisz na adres torty_ciasteczka@o2.pl zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna sobie wybrac jakie?
jak przebijesz w smaku moja mama to zostane twoja stałą klientka, kocham ciasta, ale jestem sama i nie chce mi sie piec dla siebie samej :( a mam jets 400 km stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna sobie wybrac jakie?
daj ogloszenie nna trojmiasto.pl stamtąd sa swietne odezwy jesli chodzi o ogłoszenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
oczywiście, że wszystko jest dopasowane pod klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna sobie wybrac jakie?
to lece na e-maial sobie coś zamowic ceiakwa jestem czy znasz przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
Nic od Ciebie na meila nie dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto pycha
zamówiłam jabłecznik, dostawa gratis do domu, ciasto naprawdę pyszne, dziękuję bardzo i gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkiści
Cisze się że smakowało i polecam się na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×