Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilotkae

Wiem, ze bede miec cesarske ,co mam ze sob zabrac do szpitala w takim wyp

Polecane posty

Gość kilotkae

Dziecko jest tak ułożone, ze moj lekarz zadecydował o cesarce, tylko teraz nie wiem, co zabrac do szpitala , co mi sie przyda po takim porodzie w szpitalu.No, bo chyba majtki popoprodowe nie sa potrzebne?Mozecie doradzic,wy ktore miałyscie cesarskie.To moj drugi porod bedzie, pierwszy był naturalny, wiec troszke sie nie orientuje co do cesarski, troszke tez obwiam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właścieiw to samo, co wówczas, kiedy rodzi się naturlnie plus coś, z czego moglabyś się napić bez podnoszenia glowy (jesli masz miec znieczulenie podpajęczynówkowe), np. kubek niekapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilotkae
dzieki za info, a czy potrzebny bedzie jakis pas sciagajacy, bo cos mi kolezanka wspomniała.No i jak wyglada, po porodzie, dostaje tez taki obfity okres tak jak po naturalnym porodzie, czy jest on mniejszy po cesarce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasa ściagającego razcej nie bierze się do szpitala. Takie rzeczy to już po powrocie do domu sobie przerabiasz (ale po cesarce oczywiście d=go nie będziesz mogła przez pewien czas stosować). Krwawienie jest mniej więcej takie, jak po naturalnym porodzie, więc będą Ci potrzebne podkłady, podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×