Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .PUMKA 2010

* Dla 3 l. dziewczynki *

Polecane posty

Gość .PUMKA 2010

Witam, przyjmę lub odkupię rzeczy dla 3 latki, mleczko bebilon po 2r.ż.(różowe). Potrzebuję bucików, spodni, bluzek-swetrków,kurteczki wiosennej... Może jakaś córka już wyrosła i Mama nie ma co z tymi rzeczami zrobić, wiec...może mi sie przydadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .PUMKA 2010
104-110 Mogą byc nieco większe, dorośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .PUMKA 2010
tak, tanie--150i wiecej zł za pake... a poza tym---przykre doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to trochę poszperam :) wróce za ok. 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .PUMKA 2010
ok, chcę i poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj ciuszków ze swojego miasta. Czasem po 5-6 zl za sztukę można coś fajnego kupić. Zestawy są fajne ale po 1 drogie, a po 2 czasem 4-5 rzeczy jest fajnych a reszta szmaty, a po co płacić za coś co Ci się nie podoba. Ja czasem coś malej kupuje, ale głównie z mojego miasta bo jakbym miała płacić za przesyłkę każdej sztuki to mi się to nie opłaca. Kopiłam małym ciuszki u tego sprzedawcy. Są na prawdę fajne i nie drogie (nowe z metkami) i niezależnie od ilości ciuszków za przesyłkę płacisz raz. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6848813&gr_id=26490&order=p&change_view=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .PUMKA 2010
ok, dzieki za wpis. Ale może ktoś też zechce oddać za niewielką sumkę niepotrzebne już rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .PUMKA 2010
może jakieś kosmetyki? Iga- wróciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamka
mam sweter fajny z nexta na 104 zapinany na guziki, fajowy, w stanie bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a iga do dziś się nie odezwała ja zaraz zmykam bo obowiązki wzywają, córcia sie budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkonaniebie
kuzwa przyjmiesz ciuszki a teraz chcesz najpierw zdjecie?a wez sie wypchaj zrob se na drutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkonaniebie
jakie kosmetyki rozumiem ciuszki ale kosmetyki na tym etapie mydelko ,szampon i krem do buzi w rosmanie sa bardzo tanie mydlo 1,5 krem kolo 3 zl np ziajka juz nie przesadzaj a mleko rob sama z kaszka kleikiem kakaem bebilon to jedno z drozszych mlek i 3-latka nie musi juz pic takiego,moze zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kużwa, ja Cie prosze żebyś Ty mi doradziła? MOje dziecko mleczko pije tylko sporadycznie ok 3.00 nad ranem, więc muszę mieć.. dlatego pytam Mamy czy nie mają sprzedac?oddac-----CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!! A ZDJECIE PO TO ZEBY ZOBACZYC, Kobieto, chyba każdego interesuje co "dostaje w prezencie"!!!!!!!!!!! i po co tu wchodzisz jezeli nie oddałabys za małych skarpetek i jeszcze piszesz takie bezsensowne komentarze... Ciebie o pomoc nie proszę. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosna jestes
ten kto naprawde potrzebuje pomocy w zyciu nie poprosi o zdjecie naciagaro! chyba jestes juz spalona na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze na ebayu spróbuj tam mozna dostac kilka rzeczy za kilka funtów z przesyłka jesli nie masz konta moze masz jakichs znajomych w uk co pomoga ja tak dla kolezanki kupuje i wysyłam jej do Polski poza tym naprawde grosze mozna zapłacic z przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam, jakoś sie w tym niespecjalizuje...wole jeżeli ktoś mi da namiar/adres ja wysylam pieniądze i jest ok. Nie jestem jakąs naciągaerą-widocznie sama jestes skoro o tym piszewsz i wiesz jak to zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci mówie np jezeli chcesz kupic kilka rzeczy wpisujesz girls bundle 3 years i zaznaczasz al category baby.shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=girls+bundle+3+years&_ sacat=14738&_trksid=p3286.m270.l1313&_dmpt=Baby_Clothing&_odkw=boys+bundle+18-24&_osacat=14738 wpisz hppt przed bo nie moge wkleic bo niby spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogw wpisac napisz do mnie na maila potem wysle ci linki jesli chcesz ok? musze zmykac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×