Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Milena_90

Proszę o pomoc

Polecane posty

Bardzo bym prosiła o pomoc i poradę. Tydzień przed oczekiwaną miesiączką miałam zwykłe objawy przedmiesiączkowe czyli opuchnięta macica oraz bolące jajniki 7 dni po planowanej miesiączce kochałam się zpartnerem gdzie wystąpiły zaraz po stosunku plamienia krwi lekkie i wszystko skończyło się po paru godzinkach. Po 2 tygodniach zapisałam się do ginekologa lecz musiałam długo czekać na wizyte, zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie z tym, że test był robioty z moczu popołudniowego. Po 3 tygodniach dostałam okres, był skompszy trwał 3 dni a do 7 dnia ciągneły się plamienia koloru kawy z mlekiem - nie przez cały dzień tylko w porze porannej przez cały dzień i noc - nic. Cały ten dziwny okres się skończył ale zaczeły się objawy ciąży, częstrze oddawanie moczu zdaża się nawet co pół godziny , w nocy budzę się ze 3 razy. Piersi mnie bolą i swędzą, oczywiście nie na tyle żeby było to tak bardzo uciążliwe ale za to na zmianę, raz jeden raz drugi. Partner stwierdził, że urosły ja jedynie zwróciłam uwagę, że są cięższe i bardziej jak by były wypełnione wodą takie inne. Tak samo podbrzusze boli tak jak przed okresem z tym, że zaczął boleć już tydzień przed planowaną miesiączką do dziś, może nie cały czas ale tak pobolewa, zdarza się często iż na zmianę boli mnie jeden jajnik a po czasie drugi. Najbardziej interesuje mnie fakt opuchniętej macicy przed okresem, miesiączka skończyła się o opuchnięcie zostało, nawet jest większe niż w czasie miesiączki, mdłości i odruchy wymiotne, jeszcze niewymiotowalam ale takie mam odruchy zaraz po kazdym sniadaniu najlepsze jest to, że czuje sie okropnie glodna a gdy otwieram lodowke nic mi nie podchodzi, jak coś jem obojetnie co, wszystko ma wrażenie być zepsute, pytam partnera zeby spróbowal ale on twierdzi, że jest wsztsko OKEJ. Wiecznie czuję się senna i byle jaki wysiłek powoduje wielkie zmęczenie a najgorzej jak układam wlosy, nie moge rąk w góże utrzymać, jak nigdy. Przyszedł termin wizyty u ginekologa, zbadała mnie i stwierdzila ze nie wyklucza ciązy lecz jest za wczesnie i nie zrobi mi usg dala mi luteine i najdziwniejsze jest to ze mam ja zazywac przez 20 tygodni chyba ze pojawi się okres mam odczekac 4 dni po okresie i przyjsc na usg, a jesli nie pojawi mi sie okres mam caly czas brac ten lek przez 20 tygodni i dopopiero po 20 tygodniach mam do niej przyjsc na USG ona jest chyba nienormalna jesli byla bym w ciazy to po okolo 5 miesiacach mam dopiero do niej przyjsc?? Dla mnie jest to nienormalne:/ Zdenerwowalam sie i poszlam do 2 ginekologa tam gdzie nie ma kolejek zarejstrowalam sie od razu i od razu zostalam przyjeta, nawet mnie nie zbadano tylko dostalam odpowiedz zebym zrobila sobie test ciazowy. Zrobilam, z tym, ze w nocy o 4 wstawalam oddac mocz i o 7 jak sie obudzilam zrobilam test. wynik negatywny czy moze byc dla tego, że wczesniej oddawalam mocz i poziom hcg byl zbyt niski? Czytalam też na temat urojonych ciąż czy możliwe, że jak bardzo chcę tego dziecka moglam uroić tą ciąże a objawy te mogą być przyczyną jakiejś choroby? Czytałam, też na temat ciąży pozamacicznej gdzie testy nie wykrywają ciąży...lecz na ten temat wiem bardzo mało i jestem w wielkiej kropce. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×