Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppeperoni

Otwock i okolice-szukam pracy

Polecane posty

Gość ppeperoni

Szukam informacji o miejscach pracy w Otwocku i okolicach. Jestem studentką.Będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja już niedługo będę mamą (został mi jeszcze tydzień) I niestety los tak sprawił, że praktycznie od początku ciąży muszę leżeć Czyli co L4 mnie jedynie ratowało, a co za tym idzie o powrocie do firmy, której pracowałam dotychczas, mogę zapomnieć stanowisko jakie miałam to p.o. Z-cy Głównego Księgowego I tak zaczęłam się zastanawiać nad dodatkową możliwością zarabiania pieniędzy, właśnie nie wychodząc z domu. I szukając informacji w internecie, natknęłam się na firmę BETTERWARE - oferująca w systemie sprzedaży bezpośredniej produkty pomocne w kuchni, łazience, garderobie, domu i ogrodzie, środki czystości i produkty pielęgnacyjne. Firma działa na polskim rynku od 3 lat, dlatego łatwo jest się wybić wiem sama po sobie, bo współpracuje z nimi od 5 miesięcy i całkiem dobrze mi idzie Moje zarobki ze sprzedaży sięgają w tym momencie kwoty jaką dostawałam na etacie i to jest bardzo duży plus dla tej firmy Jeżeli jesteś chętny, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to proszę o kontakt: mail: betterwaredom@o2.pl GG: 3393576 Pozdrawiam wszystkich szukających pracy, życzę powodzenia i głowa do góry, nie można się poddawać Oferta firmy BETTERWARE jest moim zdaniem bardzo dobrze dobrana i będzie odpowiadała osobie, która studiuje i potrzebuje pieniędzy choćby na co miesięczne czesne...czy na przyjemności poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×