Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudaaaaaaaaaaaa

pytanko o kolor scian

Polecane posty

Gość chudaaaaaaaaaaaa

jaki kolor scian pasuje do brazowych mebli, dosc ciemnych oraz takich paneli podlogowych?? Zalezy mi na tym aby bylo jasno, przytulnie i z klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lencia25
Z tego co piszesz, to większość pastelowych kolorów będzie pasowała do takiego zestawienia kolorystycznego. Ale wiesz co ładną kolorystykę która powinna Ci przypaść do gustu znajdziesz w palecie Barw Natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaaaaaaaaaaa
a konkretniej? ;) mi podoba sie wiele kolorów, jednak jest tyle odcienie, ze nie moge sie zdecydowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dała beż, a na jedną ze ścian jakiś mocniejszy, ale nie ciemny akcent - żeby nie było mdło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak mam i dalam
Na sciany cos jakby caffe latte i biale dodatki typu zaslonki z woalu bieznik poduszki lampka wazonik i kilka 'pierdulek' .pokoj wyglada jak torcik kawowo czkoladowy z bita smietanka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak mam i dalam
Aha na jednej ze scian mam 2 pasy tapety w biale galazki kwitnacej wisni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaaaaaaaaaaa
tez myslslam o caffe latte ale na 1 scianie bo to bedzie taki mocniejszy akcent, a na reszte jakis kremowy... ja tak mam i dalam - ten odcien farby nazywal sie caffe latte? bralas moze z duluxa?? ps. wydawalo mi sie ze taki kawowy nie pasuje do brazowych mebli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaaaaaaaaaaa
do ja tak mam i dalam - nie masz moze fotki swojgo salonu?? Bardzo chcialabym zobaczyc musi wygladac super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka 13
Skoro zależy Ci żeby było jasno, a do tej pory jest ciemnio to trzeba jak najjaśniej potraktować ściany. Nie ma oczywiście co dawać teraz jakiś cytryn, bo będzie się gryzło, ale myślę, że takie kolory na ścianach jak w tym salonie: http://bit.ly/9K2L73 będę jakimś kompromisem pomiędzy tym co jest już, a końcowym efektem jaki chcesz osiągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak mam i dalam
tak z duluxa mam :) a fotki moze wrzuce ale musze zrobic jutro bo dzis juz ciemno . meble mam z ikei lack ciemny braz (2 regaly +stolik) i ciemnebrazowe skorzane kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaaaaaaaaa
wybierzcie prosze 2 kolory z podanej przeze mnie powyzej strony ktore sa najadniejsze... chcialabym zeby jednen byl cieply, a 2 chlodniejszy zeby nie bylo zbyt mdlo... mi sie podobaja wszystkie prawie i nie moge sie zdecydowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lencia25
Ale przecież Śnieżka ma o wiele ładniejszą kolorystykę! Widziałaś chociaż? Jeśli nie to wejdź na http://www.przemaluj.pl/1128_1570.htm i oceń sama. Mi bardzo podoba się "upalna sawanna", "złote kłosy" i "poranna poświata" bo mają w sobie taki klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaaaaaaaaa
a tam sa kolory pokazane bo nie moge znalezc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIANA.P
coś słabo szukasz, bo nawet ja znalazłam, podsyłam link http://www.przemaluj.pl/_images/karta_kolorow_barwy_natury_2009.jpg wyczytałam też gdzieś, że proste formy mebli, wykładzina, sofa, półki utrzymane w zbliżonym odcieniu porządkują wnętrze, wprowadzają spokój. Ale w tym wszystkim trzeba pamiętać, że dom to miejsce w którym przede wszystkim można odpocząć, więc wybierz kolory w których sama czujesz, że żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miro789
Poranna poświata też mi się podoba. Ta poranna poświata to śnieżki? Jeżeli chodzi o meble w brązie to powiedz jaką masz podłogę ? Ja również mam podobną tonację i zmieniłem w tamtym roku podłogi które są w kolorze wenge, więc również ciemne. Przy takiej tonacji ściany muszą być pomalowane na jasne i ciepłe kolory. Też zastanawiam się jak teraz to odmalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaaaaaaaaaaaa
dzieki za palete, naprawde nie moglam jej nigdzie znalezc... paneli jeszcze nie mam, ale chce zrobic takie w odcieniu sredni braz. bardzo chce sciany w jasnym cieplym i slodkim kolorze, myslslam, ze jedna zrobie caffe latte, a reszta moze waniliowe... tylko boje sie ze bedzie mdlo. Licze na Was bo nie mam gustu, a to wkoncu salon i musi byc reprezentacyjny;) chce stworzyc eleganckie ale i przytulne wnetrze. poranna poswiata wyaje sie ok, szkoda ze nie ma wiekszych tych kwadratów z kolorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×