Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Man88

szkoda czasu na czekanie... :)

Polecane posty

Gość Man88

Witam jestem młodym atrakcyjnym mężczyzną. Mam 22 lata , jestem szczupły i wysportowany. Brunet, niebiesko oki (oczy to podobno moja największa zaleta ;), 181 cm wzrostu. Mam wiele zainteresować wiec nie jestem nudnym kanapowym ślimakiem :) Od sportów walki przez medytacje aż po rysunek i architekturę :). Jestem optymistą, z uśmiechem patrze w przyszłość. Staram sie być dobrym i mądrym człowiekiem ;) Lubie ryzyko i adrenaline.. ale w ramach zdrowego rozsądku. Mam predyspozycje do tworzenia długich , stałych związków. Jestem ugodowy jako partner i staram sie iść na kompromis. I nie toleruje żadnych milczących cichych dni.. ! Jak jest problem to trzeba go rozwiązać i żyć dalej radem w pokoju i miłości. Jakiś czas temu rozstałem sie z dziewczyną. A jestem takim facetem że potrzebuje swojej nimfy.. aby żyć.. Brakuje mi kogoś kogo mógł bym kochać.. Dla kogo mógł bym żyć.. Bo to sprawia o wiele więcej radości ;) Jak widzisz uśmiech na tej twojej jedynej ukochanej buźce za to jak sie starasz :). Szukam atrakcyjnej dziewczyny o zdrowym podejściu do życia, lubiącą się bawić, nie bojącą się próbować.. lubiącą seks.. ;) o pokojowym nastawieniu.. Może cię tu znajdę.. Jeśli czujesz ze z jakichś powodów masz ochote mnie poznać napisz e-mail.. Nie odpisuje więcej w tym wątku.. Czekam na e-mail klejner1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELlioT
Powodzenia w szukaniu pajacu . na forum na pewno znajdziesz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
myślisz ,że to jest właściwe miejsce na twój anons?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hehe mnie też ale zmobilizowałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
tak te lektury szkolne masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELlioT
Coś mu chyba nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
to młódka jesteś szkoła kiedy to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensor
może kup sztuczną pochwę www.dyskrecja.pl/sklep.php/k69-Pochwy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×