Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam Zastanawiam się jak innym pracuje się pod sztandarem Top Secret? Ciekawi mnie czy tylko ja uważam że robi się tam wszystko za śmieszne pieniądze? Do tego pracując tam jak w obozie pracy po sześć dwunastek pod rząd:/ Czy u Was w sklepach też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorocineczka
za cały etat płaca minimalna, atmosfera - wszystko zależy od ludzi z jakimi pracujesz i od kierownictwa. ja się zwolniłam, gdyż zawalałam szkołe. nie zgadzali się na dwa weekendy wolne w miesiącu, chociaż przed podpisaniem umowy miało być wszystko pięknie ładnie w związku z dyspozycją. pracowałam na 3/4 etatu. czasami było tak, że np 3 dni pod rząd po 12h, potem dzen wolnego i znowu na 12 h. zawsze wyrabiałam więcej niż 3/4 etatu, chciałam to zmienić na umowie, ale kierownictwo sie nie zgadzało, także po zwolnieniu nie należał mi się nawet zasiłek dla bezrobotnych. w tej chwili pracuję w supermarkecie. ta praca jest podła, ale ida mi rękę z wolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Top Secret to dziwna firma:/ Nie doceniają pracowników, nie płacą za nic po za wypłatą, ani premii, ani kasy za nadgodziny, ani za łamanie (co jest codziennością) dób pracowniczych... Nie wiem jak reszta, ale moim zdaniem TS jako pracodawca jest daleko od normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ja szukałam jakiegokolwiek info o zatrudnieniu u nich, to zajrzałam na gowork. Niektóre moje obawy okazały się bezzasadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×