Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nicola21

mam rozmowe o prace w mcdonalds !

Polecane posty

od dłuższego czasu szukam pracy, jestem z torunia, w pon mam rozmowe i bardzo zależy mi na pracy w tej restauracji :) proszę osoby które tam pracowały o pomoc odnośnie właśnie pytań.. jakich mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej ? i jak dobrze na nie odpowiedzieć :) czyli jak się dobrze sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni tam wszystkich przyjmuja
musisz tylko miec aktualna ksiazeczke zdrowia ze wszystkimi badaniami (koszt chyba 200zl) rzekomo zwroca ci kase:P No i trzeba mowic to co wszedzie czyli dlaczego chcesz tam pracowac itd. P.S McDonalds to nie restauracja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no badanie sanepid mam. a pozostałe badania to jakie ? i musze je zrobic jeszcze przed rozpoczęciem tam pracy ? czy moge w trakcie ? i na własny koszt ? moge nawet jutro iść do lekarza tylko o jakie badanie mam poprosić ? badanie krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
do lek. med. pracy możesz iśc bez skierowania, wystarczy ze masz badani z sanepidu i tyle. lek. med. pr. tylklo zrobi wywiad, zbada cię "poglądowo" i już. płacisz za to, zależnie od miasta i lekarza 20-100 zł.. nie wiem jak jest ze zwrotem w macu, ale większośc pracodawców oddaje kasę jak przepracujesz okreslony czas np. miesiąc albo konkretną liczbę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjeżdżam pod mc drive i mówię do skrzynki : - Poproszę dwie bułki z kotletem i serem Dziewczę z głośnika piskliwym głosikiem - Proszę powtórzyć, nie rozumiem - Powtarzam, dwie bułki z kotletem i serem Dziewczę z głośnika : - Nadal nie rozumiem, proszę podjechać do okienka Podjeżdżam więc i mówię : - Poproszę dwie bułki z kotletem i serem Dziewczę : - Nie mamy w ofercie bułek z kotletem i serem Pokazuję więc obrazek przy menu i pytam co to jest ? - Ona, że cheeseburger - Pytam więc z czego się składa...? Widzę już wściekłość w oczach dziewczyny. Pytam więc ją nadal, czy zna ona język polski ?. Dziewczę już się widzę pieni. Dyskusje zakończyła moja żona siedząca obok zamawiając dwa cheeseburgery. Teraz pytanie : Czy tam zakazują myśleć, czy mówić w języku polskim ? Czekam na odpowiedzi obecnych i byłych pracowników MC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu wyzej, jestes uposledzony i dziewczyna musiala byc mila tylko i wylacznie ze strachu o prace-w innym przypadku by tak ci pojechala po ego ze dlugo bys do siebie nie doszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
może warto poszukać pracy gdzieś indziej ... na przykład bardzo dużo ogłoszeń jest na rekrutacyjnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam rekrutacyjnarewolucja.pl, wiele ogłoszeń, które mogą przykuć waszą uwagę! praca w mcd to dla was szczyt? nie sądzę! znajdziecie coś ciekawszego, warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×