Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madam Cebulka

Sortilegio - Zaklęta miłość

Polecane posty

mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą na tym forum która to ogląda i znajdzie się ktoś do wymiany spostrzeżeń :) Muszę napisać , że dawno nie widziałam tak świetnej telenoweli, odechcialo mi się oglądać M jak miłość i inne polskie seriale które są po prostu "płaskie" przy Sortilegio. Te intrygi , ale także fakt jak szybko są zdemaskowywane...niesamowite...oglądam z zapartym tchem...nie mogę doczekać się kolejnego odcinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaszymusia
też kocham ten serial...a Alex jest świetny w roli bohatera jakiego gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak :) zabojczy :) przystojny a do tego przebiegły , wpadl na to wszystko , no może z pomocą Fernanda i Hernana ale super po prostu ostatni odcinek- jak niósł marie jose gdy skreciła kostke i przypomniała sobie ślub :( aż sie wzruszyłam :( jak on ją w sobie rozkochuje :) sama bym się zakochała :) nie to co ten ohydny, podły bruno, tylko z łapami się do niej pcha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka0150
Fajna telenowelka :-D Bardzo lubie mesykańskie filmy, seriale. Na 1 miejscu lubie Zbuntowanych :-P Potem Zaklęta Miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys lubiłam Zbuntowanych, teraz mnie irytują, nie mogę patrzeć na ich gęby - szczególnie na Miguela, Nico, Diega...i innych super opalonych z czarnymi włosami :o no i Anahi wkurzająca jak cholera... a co do zaklętej :( wczoraj Fernando miał wypadek ...akcja tak szybko sie toczy...nie nadążam i muszę oglądać powtórki :( ale straszne biedny Fer :( ciekawe co z nim będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula8a5
Popieram poprzedniczkę. Rebelde jest lepsze niż ta cala Zaklęta miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uppp!up!
Witam:) Chcę powiedzieć że ten bohater Zaklętej Miłość (nie wiem jak mu tam na imie) ma ryj jak kobyła :-o z postury jest nawet nawet, ale ta twarz jego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maite:*
Beznadzieja wogole wolałam juz sztuczne Nie Igraj z Aniołem od tej Zaklętej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamięć dla prezydenta
i wszystkich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołcza ze śląska
fajna telenowela najbardziej podobał mi się płacz Bruna biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołcza ze śląska
Bruno nie cierpi Alehandra a chyba naprawdę kocha Marię Jose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsmdnviosuefp
Kompletnie mnie nie wciągnęła ta telenowela, Nie Igraj Z Aniołem było tysiąc razy lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadome . . . . .
jasne ze NIE IGRAJ Z ANIOŁEM i ZBUNTOWANI to lepsze seriale od tego o którym mowa w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu dali ten serial :) ale fajnie bo go naprawdę lubiłam i jeszcze co nieco pamietam, ale sporo wątków było niejasnych masakra jakie pogmatwanie jak ktos zaczyna oglądać od 15 odcinka a tam maniana taka że ktoś wziął slub ale nie wiadomo czy ona wzięla z tym czy z tamtym czy w ogóle nie wzieła?! fajnie że tyle osób z accoralady bruno - max alejandro - larry koleś który grał pancholona i daniela romo jeszcze z Triumf del amor ... wszedzie ten Wiliam Levy gdzie nie spojrze . zdominował tv4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do prawdziwych kobiet
kurva grubasie won na diety 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zauważyłam pewną nieścisłość - otóż na tej bezludnej wyspie chłopiec mówi że zgubił majtki , potem chodził w jakiejś przepasce prowizorycznie zrobionej , a następnie był w koszulce i spodenkach :o jeszcze lepiej sprawa z Alejandrem - był w długich spodniach potem były już obdarte do połowy uda, ale wieczorem przy ognisku miał długie spodnie za kolano... hmm czy ubrania rosną na palmach kokosowych ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wczoraj jak ten stary zaczal na lodzi sie dusic i plunal w pudelko to wygladalo to tak jakby zional ogniem i dlatego zrobil sie ten pozar! i jeszcze jaki sztuczny ten ogien ghhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Style inspirations :-)
Czy zakleta milosc juz nie byla wczesniej emitowana w tv4 ??? Wydaje Mi sie ze chyba tak.. hehe gdzie nie spojrze William Levy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspa bajkowa była:) homara nie dotknęłabym Leviego wszędzie pełno historie z rozbiciem samolotu w telenowelach to żadna nowość W Palomie dziewczyna miała wypadek, w wyniku ,którego straciła pamięć W Strumieniu namiętności młoda kobieta doktor zostaje uratowana z morza przez mężczyznę, który ma córkę niewidomą, mieszkają w chatce z dala od ludzi Tylko ty, Childa z córką przeżywają wypadek, kobieta ranna chodzi w podartych spodniach , malutkiej dzieczynce nic jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z tym pożarem to była dla mnie dziwna sprawa bo naraz wybuchł ogień i ten dziadek leżał nie wiedziałam od czego a to było w drugim koncu łodzi tak , Sortilegio leciało jużkiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)) ;-DD
niestety nie wszystko nie kazda scena jest idealnie dopracowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację ;) to jedno niedopatrzenie to i tak pikuś , w innych jest gorzej, a poza tym Sortilegio jest mega i nic tego nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniqueee
W jakim celu uprowadzili Marie ?? Chodzi Mi o te malzenstwo u ktorych przebywa .. dla kasy tylko to zrobili czy jeszcze inny powod ?? Masakra w ogole ze po jakims leku ona zupelnie nic nie pamieta ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniqueee
a i podoba Mi sie maz tej alkoholiczki .. nie pamietam Jego imienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×