Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nimfa009

atak histerii

Polecane posty

Witam!Juz nie daje rady.Jestem bez silna.Moj syn ma 2 lata i wciaz tak mi dopieka,ze nie mam na to sposobu.Wciaz wszystko niszczy jak czegos mu nie dam.Mam dosyc.Co mam robic w takich sytuacjach?Nie ukrywam,ze w chwili kiedy to sie dzieje mam chec sprac go na kwasne jablko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
ja mam tez 2 latka i podobne problemy-to sie nazywa bunt dwulatka i niestety to samo musi minac... ja nie reaguje na jego piski wrzaski, lamenty i darcie japy.... ide w inne miejsce a jego zostawiam az sie uspokoi i skutkuje;p co prawda nie jest latwo bo jak mowisz tez mam ochote go sprac ale to i tak nic nie da... jak jest nieznosny to go nie przytulam i to jest dla niego najwieksza kara na swiecie;/ kaze mu isc do swojego pokoju i tam siedziec i o dziwo on sie tego slucha... bo stanie w kacie to jedynie frajda.Moj jeszcze nic w zlosci nie niszczy ale zdarzylo mu sie zabawkami rzucac i ja mu je wtedy zabieram i chowam... musimy to zniesc w koncu to nie trwa wiecznie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam wrazenie,ze utkwilam w tym na dobre az do konca moich dni.Sama wychowuje syna to juz wogole nie moge na nikogo liczyc,ze ktos przyjdzie i przypilnuje na pare godzin zebym mogla wyjsc gdzies...ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbvhbh
ja podobnie jak ja 1987 tez to przechodziłam w ten sposób."olewałam" go wtedy sie uspokajał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
nie martw sie.. ja mam za to sterte ludzi ktorzy nie dosc ze sie nim nie zajma to jeszcze stoja i zrzedza jaka to ja jestem wstretna matka bo dziecko kaszle z histeri a ja nie reaguje... i ze on placze bo ja mu na cos nie pozwalam.... tyle tylko ze to ja potem bede miala dziecko rozwydrzone jak mu na wszystko bede pozwalala... dodam jeszcze ze studiuje pedagogike i dzieki tem znam troche tych mechanizmow i sposobow na takich rozwydrzencow.... musisz olac i zobaczysz ze to na serio przynosi efekty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×