Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazelLady

Dieta około 1200 kcal. Czy dobry jadłospis??

Polecane posty

Śniadanie 6.00 płatki z musli 2 Śniadanie 9.00 kanapka z wędliną Obiad 13.00 sałatka z kurczakiem (papryka, kap.pekińs, kukurydza, cebulka, piers z kurczaka) Podwieczorek 16.00 naleśnik z dżemem Kolacja 19.00 jajecznica z 2 jaj Witam! Ułożyłam sobie taki jadłospis. Czy jest on prawidłowy, jeśli chcę zrzucic kilka kg? Moją główna intencją jest zmniejszenie liczby kalorii - absolutnie nie głodówki. Ile kcal może miec podany przeze mnie jadłospis? Uprzejmie prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze stosuje diete 1200-1300
kcal... duzo osob twierdzi, ze to za mala liczba spozywanych kcal, ale u mnie tylko taka dieta sie sprawdza. raz na tydzien - dwa, zwiekszam liczbe do 1500-1700 zeby podkrecic metabolizm. wydaje mi sie, ze to co u Ciebie jest od poludnia, powinno byc rano i na odwrot. wiecej kcal, wegli powinno jesc sie we wczesnych poraz, pozniej juz mniej, na rzecz bialka:). ja jem tak: 1 Ś: 3x maca z maslem, poledwica z indyka/kurczaka i zoltym serem 2. Ś: duuuzo twarogu na slodko (z marmolada i orzechami), starte owoce O: rybka/mieso + warzywa, czasem sos wlasnej roboty Przekaska: batonik musli P: serek wiejski/jogurt smietankowy/waniliwy K: jajka, twarog, lub pieczywo chrupkie z wedlina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica89
Też jestem na 1300 kcal. Jeśli rezygnuje się ze słodyczy, tłustych i smażonych potraw to chodzi się naprawdę najedzonym;) Co do musli, to zmieniaj na owsiane, chyba, że nie lubisz. Co do węgli zgadam się, lepiej jeśc rano. Naleśnik lepiej z mąki razowej i ze świeżymi owocami zamiast drzemem. Nooo i jajeczka lepiej na twardo;) Ja na śniadanka jadam owsiankę/ jajko na twardo/ twarożek/ kanapnki z chleba razowego lub wasy, bez masła z wędliną, serem miodem. 2. Ś przeważnie kanapka na uczelni- z serkiem topionym/wędliną i ananasem/ serem żółtym O: ryż z warzywami/ pierś gotowana z warzywami/ ryba/ sos nie zabielany z kaszą P: kisiel/ twaróg/ owoce K: Podobnie jak podwieczorek, ale najczęściej po obiedzie jem jden posiłek, bo dwóch nie mieszczę. Co do liczenia kcal podaję pomocne linki:) http://www.ilewazy.pl/ http://vitalia.pl/index.php/mid/59/fid/506/diety/odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica89
O kurczę, dŻemem;) Mały błąd;) Ile macie lat? Ile chcecie schudnąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamboogie
Uwazam, ze kolacja o 19 jest za pozno. Bedac na diecie, nie powinno sie obciazac zoladka na noc. Poza tym wg mnie za duzo jest potraw w twoim menu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boogie ale ogranicz sie do swojego tematu tylko.. Tak wiem- forum - wolny kraj- ...ale jeszcze ktos gotow CIe posluchac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamboogie
NakedTruth - nie mow mi, co ja mam robic i gdzie mam pisac! Tak jak Ty - mam prawo wymieniac sie swoimi pogladami i nikt mi w tym nie przeszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj juz swoja misje spelnilam :P Generalnie to Cie pozdrawiam bo malo tu rodzynkow..i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamboogie
Dziekuje. Rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica89
Bzdury gadasz:P Dużo potraw= dużo składników różnorodnych, więc mniej grozi brak witamin itp oraz nuda:) Jak ktoś chodzi spac o 20 to tak- to jest za późno, ale jak ktoś się kładzie o 22 to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym naleśnikiem to tak dałam bo nie mogłam nic lepszego wymyślic... Po podwieczorku jade na aerobik i wracam o 18.40 stąd ten posilek o 19. W dni bez aerobiku będę jadla ok 18. Mam 20 lat, 58kg, 160cm. wymiary: 92/70/98 Moją zmorą są bioderka i udka (nie wiem ile w nim ale dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica89
To mamy taki sam wzrost:) 86/67/82 Tylko ja już ważyłam 65 :/ 2 tyg temu było 62. A teraz muszę sobie skombinowac ważenie gdzieś;) Też chciałabym zgubic uda:) Ile chcesz schudnąc? Ja planuję do 54-55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poradze Ci coś, bo zerknęłam na Twój jadłospis. Sama schudłam naprawde dużo jedząc tak, jak Ci zaraz napiszę.A zaciekawił mnie topik, bo widze, ze wczesnie jesz sniadanie. To tak jak ja. Zawsze jem o szóstej i kładę sie o 23, czasem później. A więc tak: 1. nie jedz 5 posiłków tylko raczej 6-7. Zwiększ ilośc kalorii nawet do 1500kcal, włączając ruch. Czemu 6? Bo wczesnie wstajesz i pewnie długo jesteś na nogach. Sama wiem po sobie, że mnie 5 posiłków (w tym 2 male przekąski) niezupełnie wystarczają. Chodze glodna i zła. Ja jem tak: 1. Śniadanie 6:00 najczęsciej płatki (owsianka) z rodzynkami, tartym jabłkiem 2. przekąska: kubek maslanki np. truskawkowej odtłuszczonej 3. Lunch: sałatka z kurzcakiem i dużą ilością warzyw- to jakieś 400 kcal- spory zastrzyk energii i zapobiega zjedzeniu przysłowiowego konia z kopytami na wieczór) 4. II przekąska (np. spore jabłko) 5. około 16 jem obiad- ryż, rybka gotowana, surówka. 6. kolacja około 19- np. kanapki: 2 wafle ryżowe z białym serem i dżemem niskosłodzonym albo szczypiorkiem Do tego wypijam jakieś 5 zielonych herbat dziennie, nie piję kawy. Schudłam na tym tyle ile widac w stopce i absolutnie nie chodziłam głodna. Ten jadłospis ma jakieś 1500kcal, ale polecam, bo dieta 1000kcal doprowadzi do tego, ze rzucisz się na jedzenie:o Raz w tygodniu pozwalam sobie na coś slodkiego- w niedzielę. Zjadam wtedy np. kawałek sernika, albo ciasta drożdżowego, albo 2 gofry z owocali. W pozostałe dni trzymam dietę i chudnę. Teraz troche mi przybyło bo zajadałam się codziennie naleśnikami (potrafię zjeść nawet 7 z czekolada i bitą śmietaną) więc przybyło mi jakieś 5kg.. :o Ale wracam do mojego zdrowego odżywiania. Jakbyś miała pytania- smiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ilość tylko jakość się liczy! 1200kcal to na pewno za mało, może pojawić się efekt jojo, najlepiej skonsultować się z dietetykiem np. http://hb-dieta.pl/dobry-dietetyk-internetowy-online/ Sama korzystałam i jestem zadowolona :) Poza tym aktywność fizyczna też jest bardzo ważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×