Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhejhejhejhe

PASTA JAJECZNA

Polecane posty

Gość jhejhejhejhe

mam zamiar jutro zrobic na sniadanie i kombinuje nad przepisem :) bardzo smakuje mi pasta z pasteli lisnera oraz ta z biedronki o ile sie nie myle tej samej firmy jednak urozmaiciłabym je jakims ogorkiem lub czyms a moze wy macie jakies fajne przepisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kupiłam tą pastę w biedronie -maskra mieszanka wody rybnej z jajami :O ,że też ktoś to je :(rozumiem pastę rybną ,ale jajeczna to na pewno nie jest :( Ja zawsze siekam jaja i dodaje majonez i łyżkę masła ,szczypior ,ogórek korniszon ,sol ,pieprz i wsio :) masło daje tylko po to aby nie smarować potem chlebka :) Zobaczysz jaka różnica :) to samo rybna całkiem inny smak niż te kupne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajzamineli
kilka jaj ugotowanych na twardo, posiekany szczypiorek albo cebulka, pieprz sól i majonez - jajka posiekac, szczypior , dodać sól i pieprz, wymieszać. To wszystko. Smacznego. Możesz zamiast szczypioru dodać rybki z puszki pogniecione widelcem. I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 22222222222222
dzięki :) ryjku mi z biedronki smakuje bardzo , produkuje lisner a on ma jedne z lepszych pasty tego typu :) dzięki za przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła - obecna mama
jeszcze trochę masła można dodać, nie będzie taka sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprostsza wersja to
ugotowane jajka rozdrobnic widelcem, dodać szczypiorek, sol pieprz i majonez i wymieszać razem. Ja robie roznego rodzaju pasty z jajek lub białego sera bo rodzinka uwielbia. Jesli chcesz to podam przepisy ale pozniej bo teraz uciekam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
czekamy na przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ucieram żółtka z majonezem
i łyżka masła, białka drobniutko kroję do tego szczypiorek , przyprawy i pychaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się co do musztardy ,ja też dodaję ,daje paście taki bardziej wyrazisty smak :)rybną robię podobnie :) tyle że zamiast jaj jest makrela wędzona :) kiedyś miałam zaczepiście wielki kawałek wędzonego łososia ze skórą ,nie dało się go strawić w takiej ilości ,części dałam rodzinie a innej części zrobiłam spagetti i raz robiłam pastę z łososia :) koper ,sok z cytryny ,łosoś coś fantastycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
A ja ucieram zoltka z odrobina przecieru pomidorowego i masla, dodaje pokrojone w drobna kosteczke bialka. Doprawiam do smaku sola i pieprzem Taka pasta ma fajny smak i wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takim przepisie jeszcze nie słyszałam. Przecier pomidorowy? Muszę koniecznie wypróbować ten patent:) Ja uwielbiam pastę jajeczną, nigdy nie przyszłoby mi do głowy,żeby ją kupić gotową- wolę zrobić sama , przynajmniej mam pełną świadomość tego co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Ja robię pastę z pora, jajek i majonezu. Jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemfira
ja bardzo często robię pastę z dodatkiem startego żółtego sera, zazwyczaj klasycznej goudy, ale czasami też jakiegoś słodkiego (np. radamera z serenady). Do tego dodaję jak to mówi mój mąż zieleninę natkę lub koperek i obowiązkowo szczypiorek. Jutro w końcu weekend - już wiem co będzie na śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pije ocet całe życie
wątpię żeby w tej paście z lisnera było choć ćwierć jajka Sama chemia, barwniki i pomielone to, co zostaje z przetwórów rybnych Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjd
usmazyc cebule na maślę i dodać jajka, zajebiste na kanapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhzzhzhz
najlepsza pasta to: 10 jajek na twardo szczypiorek natka pietruszki cebula drobniutko pokrojona serek śmietankowy Almette pieprz i sól używam jako pasty do kanapek albo nadziewam skorupki jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhzzhzhz
można dodać też wędzonej makreli, wtedy będzie rybno-jajeczna, też pyszna te ze sklepu się do niczego nie nadaja, mają taki chemiczny posmak, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×