Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tobiasz...

czy jest jakaś chętna żeby wylizać jej jajniki ??????

Polecane posty

tylko pamiętaj i uważaj .....smugi....!!!!! aha i jeszcze ciocia pytała jak się czujesz i kazała cię pozdrowić, dawno cię nie widziała i ma dla Ciebie upominek, wiesz kochanie, wypadałoby odiwedzic CIOCIĘ przed swiętami ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia Pani Sol .... a co Ty sztubaku Devil tu robisz 😡 myslisz ze szklem mi doope obetrzesz !!! okrascc mnie przyszłes...ta wstrętna Sol cię nasłałą wynoooochhhhaaaaaaaaaaaaa.....................!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz do sibie tego kochanie 👄 ciotka ma 89 lat i ją popiechdoliło.....:o masz ochanie i śśij mój moją przyssawkę ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna ty moja może jeszcze troche popracuję języczkiem ( tutaj wybierz miejsce w które mam Cie pieścić) :D 👄 i będe musiał zmykać :( 😴 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK :) popieść jeszcze chwikę mój błędnik i zmykaj do spania, ja tez idę regenerowac swoją wątróbkę ;)👄 jutro za te okna masz bonus = pusty oczodół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm :) już sie nie mogę doczekać :D a teraz biorę się za twój błędnik i jazda języczku czyń swoją powinność :D języczek wije się jak wąż i zlizuje co tylko sie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja wola jest moim rozkazem chesz ostro będzie ostro :D jak chciałas mój język wwierca się w nią następnie w ruch idą zabki które zaczynaja od delikatnego przygryzania by później gryźć ją jak oszalałe :D:P w pewnym momencie twoja słodka nagłośnia zostaje mi w ustach ale nie zważam na to co się stało i dostosuowywuje sie do twoich rad :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty zawsze wszystko wiesz :D:P a dokladniej to jadłem cuksy ale nie pamiętam tam truskawkowych to może ten jogurt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×