Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZbabaRyba

Czy kobieta mająca niedoskonałą figurę może podniecać faceta?

Polecane posty

Gość ZbabaRyba

Takie pytanie można sobie zadać. A odpowiedź jest: tak, może. Można również, dla własnej satysfakcji, robić wiele (dieta, sport) aby swą figurę udoskonalić. Można poprawiać swoją urodę poprzez dobór strojów, makijaż, kosmetyki... Dodatkowo, na całe szczęście, ludzie mają różne gusta i naprawdę nie ma osoby o urodzie uniwersalnej, idealnej dla wszystkich, ani też o urodzie nieodpowiadającej nikomu. Zatem można, wszystko można jakoś poprawić lub obrócić w atut... ... za wyjątkiem jednej sytuacji: urodzićsię facetem z małym penisem. Wówczas jesteś przegrany bo... nie ma żadnej (no poza chirurgiem) metody aby penisa powiększyć choćby o kilka milimetrów - choćbyśmy nie wiem jak chcieli. Do tego - o ile np we wzroście czy wadze - rozbieżności są śmieszne - ot jeden ma 170 a inny 180, to wielkości penisów są totalnie rozjechane: od 11 do 25cm To tak jakby po ulicach chodzili ludzie o wzroście od 110 do 250 cm! Mam takiego małego....12cm.... niby wiem, że jest "normalny" niby żyję w związku, w którym partnerka nie narzeka na niego niby widzę, że mam udany seks ale gdzieś głęboko jestcały czas rozgoryczenie, żal i świadomość że jest taki mały, a ja nic z tym nie mogęzrobić To że mały jest gorszy a duży jest lepszy jest rzeczą oczywistą. Każdy, powtarzam, każdy wie to naturalnie i czuje instynktownie... I nie chodzi o funkcjonalność w kopulacji, tu wiem, że wszytsko działa, chodzi o świadomość, że się takiego małego ma, że wszyscy niemal dookołoa maję większe, że jest się tym najgorszym, tym ostatnim. To jest prawdziwa tragedia, a nie lamenty o fałdkach, brzuszkach czy innych bzdetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.....
glupi ludzie zasluguja na glupie frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×