Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Sonkaa, now widzisz :) Twój byłby takiego samego wzrostu jak mój Juniorek. Aż się boję ile urósł przez te trzy tygodnie :) Z 20 cm ciekawe do ilu? :) *Dzidzia* dziękuję, postaram się nie "upić" ;) Naprawdę muszę już spadać (jesteście moim jedynym uzależnieniem ;D ). Pa-pa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonkaa bo ja to tak nosilam 36/38 no teraz tez juz wieksze i ja ostatnio to kupowalam w butiku.nie wiem jak Tobie widza sie ich ciuchy ale ja je bardzo lubie!:) i wybieralam wieksze bluzki teraz i dluzsze i kupilam 2 i taka koszulowa jeszcze.i spodnie dresowe.a teraz sa wyprzedaze i tam tez za 30,40zl to mozna znalezc sobie fajna bluzeczke ktora nie cisnie i brzuszek sie miesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, ale się wymieniłyśmy:)... ja wczoraj wróciłam do pracy, po dwóch miesiącach nieobecności, a Ty na zwolnieniu. Powiem Wam, że miałam opory, ale jest super... każdy się pyta, gdzie mam to dziecko, bo NIC NIE WIDAĆ, tak mi to humor poprawiło, po moich depresjach jaka to gruba jestem. w domu brzuch wydaje się monstrualny, a w pracy na odwrót. Nawet upały mi nie przeszkadzają:) no ale 3,5 kg na plusie jest... oczywiście 2,5 w cyckach :D tak się pocieszam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirka właśnie dzisiaj tez byłam w tym sklepie butik chodzi ci o taki różowy z logo snoop'y ?? nie widziałam żeby były jakieś promocje , ale tez za bardzo nie" sznupalam" po wieszakach . Wiem ze tam czasami można kupić fajne rzeczy za małe pieniądze. PAGI to chyba będziesz miała dużego dzieciaczka skoro w 15 tyg byl taki jak u mnie w 17 ufff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonkaa dokladnie o ten sklep chodzi!:) tam ogolnie jest tanio ale ja bylam w tym tygodniu i duzo rzeczy jest jeszcze poprzeceniana.takze jak chcesz jakas bluzke to polecam jak bedziesz miala chwile leciec i przejzec wieszaki:) i napewno cos znaljdziesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonkaa dokladnie o ten sklep chodzi!:) tam ogolnie jest tanio ale ja bylam w tym tygodniu i duzo rzeczy jest jeszcze poprzeceniana.takze jak chcesz jakas bluzke to polecam jak bedziesz miala chwile leciec i przejzec wieszaki:) i napewno cos znaljdziesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurna!napisalam i sie nie wyslalo tylko skasowalo! sonkaa wlasnie o ten sklep mi chodzilo!:) bylam w tym tyg.tam ogolnie jest tanio ale teraz duzo rzeczy jest jeszcze obnizonych.takze bluzeczke napewno jakas bys dla siebie znalazla!:) musisz w jakies wolnej chwili sie wybrac i przejzec wieszaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurna!napisalam i sie nie wyslalo tylko skasowalo! sonkaa wlasnie o ten sklep mi chodzilo!:) bylam w tym tyg.tam ogolnie jest tanio ale teraz duzo rzeczy jest jeszcze obnizonych.takze bluzeczke napewno jakas bys dla siebie znalazla!:) musisz w jakies wolnej chwili sie wybrac i przejzec wieszaczki. co z tym forum!wyslac nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurna!napisalam i sie nie wyslalo tylko skasowalo! sonkaa wlasnie o ten sklep mi chodzilo!:) bylam w tym tyg.tam ogolnie jest tanio ale teraz duzo rzeczy jest jeszcze obnizonych.takze bluzeczke napewno jakas bys dla siebie znalazla!:) musisz w jakies wolnej chwili sie wybrac i przejzec wieszaczki. co z tym forum!wyslac nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurna!napisalam i sie nie wyslalo tylko skasowalo! sonkaa wlasnie o ten sklep mi chodzilo!:) bylam w tym tyg.tam ogolnie jest tanio ale teraz duzo rzeczy jest jeszcze obnizonych.takze bluzeczke napewno jakas bys dla siebie znalazla!:) musisz w jakies wolnej chwili sie wybrac i przejzec wieszaczki. co z tym forum!wyslac nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurna!napisalam i sie nie wyslalo tylko skasowalo! sonkaa wlasnie o ten sklep mi chodzilo!:) bylam w tym tyg.tam ogolnie jest tanio ale teraz duzo rzeczy jest jeszcze obnizonych.takze bluzeczke napewno jakas bys dla siebie znalazla!:) musisz w jakies wolnej chwili sie wybrac i przejzec wieszaczki. co z tym forum!wyslac nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Grudnióweczki! oj ciężkie to były dwa dni:( po 12 i pół godziny w pracy:( wczoraj to nogi miałam jak słupki graniczne, kostki nie było widać, a w nocy chyba z 10 razy łapały mnie skurcze łydek, jakiś koszmar:( a do tego dół mi się przyplątał.....wczoraj się okazało, że ludzie od których mamy kupić dom, mają jakieś problemy rodzinne i chcieliby przełożyć podpisanie umowy na wrzesień....a decyzja kredytowa jest ważna miesiąc a potem znowu trzeba wszystko zaczynać od początku....zryczałam się i zasnęłam jak dziecko.... czasami nie mam siły na nic..... zabieram się za porządki a potem jadę do swoich koni, tam znajduję przynajmniej spokój życzę Wam udanej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!!!juz po wizycie wczorajszej i potwierdzieło sie na 100% synuśX( jestem taka szczesliwa!!!z maluchem wszystko ok rosnie jak na drozdzach.....i ze mna tez macica ok ,śluz ok.....i jak moj gin mnie badal to powiedzial ze brzusio rosnie mi jak na drozdzach i macica jest juz pod samym pępkiem:mrgreen: a u malego pokazal mi nawet juz worek mosznowy hehe....moj mezus jest przedumny......pytalam go o specyfiki na komary odradzil wszelkie off i inne poniewaz maja duzo chemii szkodliwych substancji....najlepiej te dla dzieci od pierwszych dni zycia np.chicco!!!basen tez jak najbardziej.....a i na buzke nakladac kremów ochronnych tych najwyzszych zeby wogole jej nie opalac bo robia sie plamy ktorych niczym po ciazy nie zlikwidujemy.....ufff...to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) ja spalam az 4 godziny!! bylam u psiapsiolki ( mieszka poki co w Irlandii i jak przyjezdza 2 razy w roky to musimy wykorzystac ten czas maksymalnie) mialysmy impreze przy sokach, colii saltace greckiej - wumie mialam u nij spac ale tak mnie rozbolala glowa ze kochany maz po mnie przyjechal :) no ale potem zasnac nie moglam bo chrapal, no a potem sie budzialm co chwile a potem bylo rano i od 7 slysze pod swoimi oknami pilegrzymki jak ida i spiewaja wiec spac sie nie da ( np beee, beee beee kopytka niosą mnie!!) paulasz :) to milego powrotu w pracy :) a stresujaca masz prace?? ciezka?? bo u mnie bywa roznie - wiadomo ludzie przychodza rozni i czasami tylko po to zeby sie poklocic a Ty musisz byc mila ale w srodku Ci sie gotuje ... no i musze odpoczac - zwlaszcza ze od 22 lioca zostaje znow sama i bede zapierdzielac za 2!! beija flor :) dobrze ze dzidzia zdrowa , a krwiak moze sie wchlonie do sierpnia too jeszcze miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Gosieńka ja jestem z okolic Świecia, także aż tak blisko nie mamy, ale znowu też nie aż tak daleko:D Ja wczoraj wymoczyłam sobie dupsko, ale musiałam dość szybko z jeziorka wyjść bo cyce mi zamarzały:D Swoją drogą to nigdy moje cycki nie wyglądały tak fajnie w stroju kąpielowym:D dzisiaj jedziemy na festyn, będzie neonówka, a potem kombii i zabawa do rana... a jutro jedziemy w końcu na trzecią część Zmierzchu do Bydgoszczy a potem też tam gdzieś nad jakieś jeziorko, także weekend pierwszy raz od długiego czasu zapowiada się ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej grudnióweczki:) aaannkkaaa jak cos to czekam na relacje z kina bo ja tez sledze sage :),moze uda mi sie mezulka do kina wyciagnac... u mnie w Gdyni po prostu bajeczka ,bezchmurne niebo i sloneczko:) szkoda ,ze mezus w pracy bo chetnie bym pojechala nad morze a trajtkiem mi sie nie chce :](leń ),wiec pozostaje mi posiedziec w ogrodku....my dzis bedziemy grilowac wieczorem z bratem i jego zonka no i z mama.. wszystkim Wam zycze udanego weekendu :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie grudnióweczki w ten piękny dzionek! Koniec pracy,teraz już l4 i nareszcie czuję się WOLNA! I bardzo szczęśliwa. Taka cudna pogoda,że tylko wygrzewać się na plaży.Ale niestety nad morze mamy ok 80km a mąż w poniedziałek ma egzamin strasznie trudny i musi siedzieć i się uczyć.Ale za to następny weekend cały w Dziwnówku!Już się nie mogę doczekać i mam tylko nadzieję ,że pogoda się utrzyma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek wieczorem na pewno zdam relację z filmu, ale na pewno będzie mi się strasznie podobał bo jestem wielką fanką ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madi6613 Ty masz nad morze 80km, a my 900km...... , ale jak tam jadę to niesamowicie ładuję baterię :) Uwielbiam nasze polskie morze.... w tym roku to chyba się nie wybierzemy bo kupilismy na wiosnę mieszkanie na kredyt i jet totalny brak kasy... Dzisiaj i jutro pewno wyciągnę moich chlopców chociaż nad jakąś rzeczkę dla ochlody... pozdrawiam wszystkie mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. mam do was pytanie otuz od okolo mniej wiecej mam temp 37.2 37.1 czasami ciagniecia w podbrzuszu i od kilku dni zaczely bolec mnie sutki test robilam ok tydzien porzed planowana @ negatywny czy moge byc w ciazy ale na tescie moglo nie wyjsc bo np bylo za male stezenie hormonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sobie teraz powiedzialam ze zrobie jak kakretnie spozni mi sie @ dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zmachalam!! ehhhh a mam jeszcze mase rzeczy do zrobienia no ale sobie odychne ciut :) u mnie dzis juz chlodniej - wieje wiaterk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co uważacie o takich wpisach jak u Filipinki? Moim zdaniem to zbędne zawracanie głowy... w ogóle na takie linki nie wchodzę i nigdy w nic nie klikam. Co oni mają z tego że ktoś ileś tam razy im kliknął czy oddał głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki 🖐️ Miałam dzisiaj ambitny plan wysprzątania domu, bo już zarósł brudem, więc rano nawet nie włączałam kompa, bo by było po planie. A tak mam cały domek czyściutki, aż lśni :D Tylko troszkę z sił opadłam :P Wy na jutro planujecie takie fajne rzeczy, a mój mężuś po urlopie idzie jutro pierwszy dzień do pracy, więc będziemy musieli sami zapewnić sobie jakieś atrakcje. No ale może pójdziemy nad zalew pobawić się w piasku, bo woda feee. Muszę jeszcze skoczyć do sklepu po coś na obiad dla moich facetów, bo ja się zadowolę jakąś sałatką. Pozdrawiam w ten piękny upalny dzień ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa ja też nigdy nie wchodzę na takie stronki. Tak samo w tel jak mi przychodzą jakieś esy, że wygrałam coś tam to nawet nie czytam tylko od razu kasuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! zycze wszystkim milego dnia i weekendowego wypoczynku! u mnie tez swieci sloneczko i od razu swiat lepiej wyglada;-))) ide dzis spelnic obywatelski obowiazek:-))).... ciekawe kto wygra..... Pozdrowki! Ps. Trzymam kciuki za Argentyne, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co Gagatka, ja mam super koleżankę z pracy, która mi wszystko rekompensuje:)... a petenci to wiadomo, jeden miły, drugi nie, ja ogólnie to uwielbiam prace z ludźmi, próbuję na każdego znaleźć sposób, póki co raz poległam, przy TAKIM chamie ... tylko teraz z kolegą z pracy wyszły takie kwasy, a nie chce mi się o tym nawet pisać. I mówią, że to kobiety mają humory i sztuczne problemy, wg mnie faceci są 100 x gorsi!!! a ja miałam ambitny plan coś dzisiaj zrobić i leżałam do 12, mój mąż cały dom posprzątał, a teściowa obiad ugotowała i przyniosła... ja tylko mopem przetarłam podłogi, świetny wyczyn. Gagatka, koło mnie też dziś szła rano pielgrzymka, takie biedne te dzieci... upał taki, a one miały jeszcze cały dzień drogi przed sobą. chciałabym gdzieś jechać na wakacje, ale nie mamy jak, z powodu mojego zdrowia... bejia flor ( nie wiem czy dobrze nick napisałam z pamięci) ja tez miałam krwiak i zszedł, ale skutki są do dziś, nie mogę jechać autem za długo, biegać, podnosić itp... nie martw się, grunt , że synek zdrowy i on ma krwiaka gdzieś daleko... Ty też powinnaś:) życzę zdrówka:* gorące całuski dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×