Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona-a

dziwne to zycie

Polecane posty

dziwne to zycie ... jestem w trakcie sprawy rozwodowej - do miesiaca powinna byc ostatnia - maz alkoholik - wyzwolilam sie w koncu - sama nie wiem jak moglam trwac w tym szambie - mam dwie corki w podstawowce - przez przypadek poznalam przez neta faceta - wychowuje 2 corki jedna w podst druga w przedszkolu - matka pojechala pracowac do angli i ... zakochala sie i zostawila go i dzieci, spotkalismy sie - ja mu nic nie obiecywalam bo przyznaje ze pokaleczona jestem po malzenstwie i boje sie czy bede potrafila sie zaangazowac ale ... lubie go - podoba mi sie jak dba o corki jaki jest zorganizowany, jak sie dopytuje o moje pociechy ...duzo piszemy do siebie... niby zasady jasne ale ... dzis napisal smsa ze bardzo go do mnie ciagnie i marzy zeby uslyszec to samo, ze nie chce naciskac ale jakie mam plany, ze liczy ze bedziemy razem - wystarszylam sie - boje sie - nie wiem czy chce nowego zwiazku - nie chce go zranic - moje cory namawiaja mnie na spotkanie a ja .... boje sie - chodzi za mna mysl zeby to skonczyc zanik ktos bedzie cierpiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×