Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krowa123

umowa-zlecenie-pomóżcie!!!!!

Polecane posty

Mam pytanie odnosnie umowy zlecenia.Będe niedługo podpisywać coś takiego ale najpierw kazał mi facet swoje dane złożyć,co ja mam dokładnie napisać????? Jestem obecnie tymczasowo zameldowana tutaj,stale zameldowanie mam gdzie indziej wiec mam to zaznaczac przy pisaniu tego??co jeszcze mam napisać oprócz danych osobistych takich jak nazwisko adres .... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajja
No nie wiem, PESEL, numer dowodu, NIP, numer konta...? Dane URzędu Skarbowego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urząd skarbowy??? sama nie wiem,mam nadzieje ze nie bede musiala nic tam osobiscie zalatwiac bo to daleko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajja
Adres Urzędu Skarbowego - zapytaj rodziców, z którym się rozliczają. Inaczej nie dostaniesz wypłaty :) A sama nic w US załatwiać nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajja
a co do adresu - napisz: adres zameldowania oraz adres zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka......
numer buta obwód cm glowy ile masz w pasie nie wiem co tam jeszcze moglabys napisac acha rozmiar cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajja
i zdjęcia w bikini można by dodać ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dane takie jak: Imię i nazwisko Nazwisko panieńskie ( wpisuje się na zgłoszeniu do ubezpieczeń - druk ZUS ZUA - więc będzie potrzebne) Data i miejsce urodzenia Imiona rodziców Pesel Nip Adres zameldowania Adres zamieszkania Adres urzędu skarbowego pod który podlegasz Nr konta bankowego ( jak chcesz, aby pieniądze były przelewane na rachunek bankowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Urzędu Sklarbowego potrzebujesz tylko NIP, ale jeśli go nie masz jeszcze, to pamiętaj, że Pracodawca/Zleceniodawca powinien złożyć w Twoim imieniu druk NIP-3 o nadanie takiego nr, ale musi wiedzieć który to Urząd Skarbowy. Oprócz tego co już tu napisano będziesz musiała podać przy podpisywaniu umowy serię i nr dowodu osobistego i Fundusz Zdrowia do którego należysz. Chyba, że nie masz jeszcze 26 lat, to część z tych danych nie będzie potrzebna, bo nie będą za Ciebie odprowadzane składki do ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×