Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ofikleida

tatuaż gwiazdka

Polecane posty

Gość ofikleida

Witam :) Chciałabym zrobić sobie tatuaż...W planach mam malutką gwiazdkę na nadgarstku około 0.5 cm. Po pierwsze - cena po drugie mam 17 lat wiec czy bede musiala miec zgode rodzicow? Z góry dzięki za odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofikleida
nie ma jakichś wyjątkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofikleida
Wiem że poważna ale taka tyci gwiazdka raczej nie widoczna nikomu nie zaszkodzi ;p Hmm...50 zł to raczej nie drogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofikleida
Na nadgarstku ewentualnie za uchem ;) Boje się troche zrobic wiekszy tatuaz mysle ze na poczatek taki malutki bedzie w sam raz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofikleida
no to fakt ale z drugiej strony jak zrobie se taki malutki tatuaz w niewidocznym miejscu nie bedzie to mialo sensu bo nie bedzie mi dawalo to satysfakcji ze go wogole mam. Za uchem to kiepski pomysł masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofikleida
Dziekuje bardzo mi pomogłeś !;) Dobranoc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kant , ja zrobiłam sobie tatuaż jak miałam 15 lat , i miałam na kartce napisaną zgode mamy, a studio byo dość "renomowanie" :D wiec wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy zrobiłam jak skonczylam 18 lat a nad drugim dlugo myslalam prawie pol roku. przemysl sobie dobrze miejce i wielkosc zeby potem nie ryczec !!! znam osoby ktore zrobily tatuaz bez namyslu a potem bek bo widac itd. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×