Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enklawa blond

wczoraj miałam marzenie sen erotyczny że uprawiam sex z

Polecane posty

Gość enklawa blond

dwoma albo trzema murzynami z dużymi fujarami :-O podniecało mnie że mam jasną skóre i włosy a oni ładowali mnie ostro oglądali moją piczkę różową o czym takie sny wulgarne świadczą ? powiedzcie ...bo ja nie wiem co sie ze mną dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enklawa blond
czy ja jestem zboczona i wyuzdana ? czy to normalne powiedzcie kobiety :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermina222
sen to sen, a czy na żywo byśtak chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enklawa blond
na żywo bym chciała też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermina222
w senniku pisze, że takie sny są zboczone, dlatego jesteś zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
może czekolada ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
albo maagnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po ch
pytasz o sny skoro na zywo bys tak chciala, skoro tego chcesz to i snisz, jaka tu wielka zagadka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem też miewam erotyczne sny, zdarzają się wśród nich niezwykle realistyczne, wtedy budzę się podniecona....a to mnie już wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enklawa blond
chciałam sie dowiedzieć czy może jestem normalna, czy takie sny są przeciętne czy świadczą o moich wyuzdaniach, o tym że jestem niezaspokojona ? nie wiem kurna co myśleć jestem normalna a nie zboczona a marzą mi sie takie rzeczy że szok :-O mam faceta ale on mnie raczej nie zaspokaja mam tylko orgazmy pochwowe i uwielbiam penetrację moje marzenia wywodzą sie z moich pragnień...niestety :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny Cham Kafe, no zrobię....w końcu zrobię:) Btw....strzepnięcie to norma poranna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enklawa blond, Sex nie zaczyna się w cipeczce, ale rodzi się w głowie, to mózg jest odpowiedzialny za twój chroniczny stan podniecenia:) co jest zjawiskiem jak najbardziej normalnym....i ciesz się z tego:) faceci lubią ogniste kobiety w sypialni. A to że nie jesteś zaspokojona to widać po twoich snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny Cham Kafe, Zwariowałeś?:) Mam aż 10 zdrowych palców:)...a resztę w tygodniu sobie odbiję:)... dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Taki sen to objaw twoich potrzeb. Gdyby tak nie było nie mówiła bys tu że na żywo tego chcesz. " mam tylko orgazmy pochwowe... " . Wyobraź sobie że miliony kobiet marzą o tym i nigdy tego nie osiągną, bo dla nich typowym jest orgazm łechtaczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enklawa blond
własnie zauważyłam że należę wśród kobiet do mniejszości.Mam tylko pochwowy i marzę o intensywnej penetracji. Nawet sama nie wiem dlaczego tak jest, widocznie jestem tak skonstruowana. Kiedyś miałam kochanka z którym uprawiałam sex całą noc aż zaczęło świtać za oknem, pompował mnie prawie non stop. Było mi super i nawet nie przeszkadzało mi że nie był specjalnie atrakcyjny, najważniejsze że mi dogodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
masz braki i o tym myślisz a pózniej to przekłada się na sen gdzieś wyczytała że czarni to są ogiery i świetnie dupczą i ten sen a tak serio to oni są różni ci czarnoskórzy i mają też różne fiutki i zdolności zaspokojania znajdz sobie miśka doskonałego albo 2 i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×