Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda Ewa Maria

zaparcia - pokonać problem

Polecane posty

Gość elyzzzya
Jeśli chodzi o zaparcia to lepiej się wybrać do lekarza, który zrobi badanie i zobaczy, czy z jelitami i całą resztą jest wszystko w porządku. Ja właśnie tak zrobiłam i poszłam do doktora kielka, jest gastroenterologiem. Pamiętajcie, skuteczne leczenie zaczyna się od trafnej diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosna reklama...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koperek włoski-pić herbatkę 2 razy dziennie po posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPA-MENDY wchodza na watki i reklamuja trucizny,obled. Nie rozumiem, dlaczego redakcja nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamjaka
może spróbuj z dicopeg junior. Mnie znaczy mojemu synowi jak byliśmy raz u lekarza z powodu właśnie zaparć zalecił picie tego. Oczywiście badanie też zostały zrobione i okazało się , że za dużo białka mu podaje w potrawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/ Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Zaparcia i niemożność wypróżniania przeszły jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miruna34
no to może po prostu zacznij stosować Debutir? dzięki niemu moje jelita wreszcie zaczęły regularnie pracować i mają dobrą i systematyczną pracę. wystarczy, że łykam dwie tabletki dzienni i wszystko jest jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie intestę na zaparcia. ona zawiera mnóstwo maslanu sodu, który ładnie odbudowuje jelita a co za tym idzie nie robią się te paskudne zaparcia. Ja odkąd zaczęłam ją stosować, nie mam problemu ze zrobieniem kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia888
Jeżeli zaparcia pojawiają się od czasu do czasu można je próbować zmniejszać przez wprowadzanie do diety produkty z dużą ilością błonnika. Trzeba to tylko robić powoli bo zbyt duża jego ilość może doprowadzić do wzdęć i bólu brzucha. I trzeba dokładnie obserwować, po których produktach jest poprawa, a po których pogorszenie, i te ostatnie eliminować z diety. W między czasie można dbać o prawidłową mikroflorę jelit - gdy jest zaburzona to mogą występować zaparcia. U mnie dobrze sprawdza się biopron z błonnikiem. U mnie taka kombinacja, przy przyjmowaniu przez kilka tygodni znacznie zmniejsza zaparcia. Jak to jest duży problem, to koniecznie trzeba się poradzić lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta bogata w błonnik to jako pierwsze należy stosować jak się ma problemy z zaparciami. koleżanka mówiła że jak zaparcia ma to korzysta z biobidetu z tego co zrozumiałam to jest deska myjąca ze specjalną funkcją jak ktoś ma problemy. nie wiem jak to do końca wyglaa ale podobno działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×