Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaggga_lodz

3 miesięczne niewmolę zbytnio się wszystkim ekscytuje

Polecane posty

Gość aaggga_lodz

od paru dni mój synek gdy się do niego mowi lub pokazuje zabawki ekscytuje sie tak mocno że az sie zapowietrza, macha wtedy łapkami i nogami na oslep, piszczy, pluje...zastanawiam sie czy to normalne bo tak sie podnieca ze boje sie ze zaraz zawalu dostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamimi:::
moj tez tak mial. normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggga_lodz
poważnie? bo już miałam do pediatry dzwonić;) Wciąż się zapowietrza z tego podniecenia i tak macha konczynami że az sie dziwie że go to nie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
to normalne u niemowlaków,mój nadal tak robi a ma prawie 5 meisięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
niech macha bo w ten sposób też cwiczy mięśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne moj ma prawie 8 i nadal tak robi:) tak sie cieszy ze czasami tchu mu brak nie wspomne o tym ze jak ja bym machala tak rekami i nogami to troche by mnie bolalo i dziwie sie skad on ma tyle sily na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggga_lodz
no dokładnie:) przeciez dorosły człowiek nie miałyby siły tak wymachiwać czym się da tyle czas:) teraz to nawet nic mu nie pokazuje ty;lko patrzy na mnie jak tutaj pisze do was i i tak się podnieca i zapowietrza i macha wszystkim że az cały lezaczek lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły chłopak poprostu
nie martw sie moja tez tak zaczeła cos koło 3 miesiecy teraz ma 10 skonczone i na dodatek piszczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma to samo. Czasami się zastanawiam, jak to będzie, jak zacznie raczkować. Jest tak bardzo ciekawy świata, że na spacerze najchętniej wyskoczyłby mi z wózka. Śmiać mi się chce, bo dzieci z reguły śpią na dworze a ten oczy otwarte i piszczy na całe gardło. Ma kończone 3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też by się chciał pobawić ale jeszcze nie może sam,to się ekscytuje :D Martwiłabym się raczej,jakby się nie ekscytował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też tak ma. Pokazuje mu nowe zabawki lub mówię do niego, a on tak się cieszy, że aż przerażona jestem. W dodatku nauczył się krzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×