Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jarek23

Szukam dziewczyny na sex - Elbląg i okolice

Polecane posty

Gość Jarek23

Jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek23
dlaczego zaraz biedaku? Miałem jedną kobietę w życiu. w sierpniu bierzemy ślub. Chcemy zaszaleć, ale osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek23
o matko, ale jesteście :/ Nie macie nic do powiedzenia w temacie to nie wypowiadajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianziom
i tak jesteś za stara dla Jarka, więc zostaw go w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek23
Nie szukam dziwki. Tylko zwykłej dziewczyny, która ma ochotę na przygodę, jednorazową, bez zobowiązań. Nie dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek23
nie szukam dziwki. tylko dziewczyny, która ma ochotę na jednorazowy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddfffghh
a od czego masz klub "sandra" na ulicy ogólnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek23
tam pracuje moja koleżanka, więc wolę nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddfffghh
jak koleżanka to niech ci załatwi zniżke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianziom rozbawiles mnie :D a moze masz na niego ochote zapytaj sie moze facetow tez bierze po uwage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zaraz biedaku? Dyć tłumacyłem: intelektualny! Miałem jedną kobietę w życiu. w sierpniu bierzemy ślub. Chcemy zaszaleć, ale osobno Tera jesteś jesce biedakiem moralnym!!! Kces w ryja? Przyjedź na wieś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek23
Moja narzeczona i ja przed ślubem postanowiliśmy zaszaleć. Ona z kimś i ja z kimś. I tyle. Byliśmy swoimi jedynymi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliabuaha
teraz to się wam wydaje fajne tak więc i tak mi nie uwierzysz ale po czymś takim wasz związek na 100% się rozpadnie a żeby wam było jeszcze gorzej to nie odrazu a po dłuższym czasie bo to o sobie przypomni że już nie wspomne o tym że gdybyś tą dziewczyne tak naprawde kochał to by ci takie coś nawet na myśl nie przyszło i nawet jeśli ci się wydaję że ją kochasz to jest to mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek23
Mamy wspaniałego syna, jesteśmy już razem długo i od dawna to rozważaliśmy. Oboje wiemy, co się może stać po czymś takim. A jednak, chęć spróbowania z kimś innym, z czystej ciekawości jest w nas silniejsza. Czyli według Ciebie ona mnie też nie kocha, skoro chce to zrobić z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliabuaha
czy kocha to nie wiem ale jakoś nie wydaje mi się żeby kochające się osoby chciały czegoś takiego ja bym się swojego faceta brzydziła po czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjdjgfhjfshfdsg
porąbani to za mało powiedziane kurde felek przespicie się z kimś innym wracacie do domu i co kurde udajecie że nigdy nic się nie stało w życiu bym tej drugiej osobie nie potrafiła w oczy spojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjdjgfhjfshfdsg
hehe przychodzi twoja narzeczona do domu i mówi: kochanie róbmy tak częściej to fajna przygoda a w myślach kurfa niech się zgodzi przecież każdy facet jest od niego lepszy w łóżku hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×