Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tia83

Dobry ginekolog-endorkynolog z Katowic który pomoże przy mega zaburzeniach hormo

Polecane posty

Witam serdecznie Mam następujący problem: Przestała brać tabletki antykoncepcyjne, ponieważ 1,5 roku temu wypadały mi włosy garściami tak że prawie było widac u mnie łysinę, odwiedziłam kilkunastu specjalistów i w końcu stwierdzono że to przez tabeltki antykoncepcyjne. Odstawiłam tabletki nie biorę ich już rok, i mam teraz straszne zaburzenia hormonalne. Na twarzy mam pełno pryszczy po bokach, na dekoldzie oraz plecach. Wyglądam koszmarnie dodatkowo mam tak rozregulowany cykl że mam tydzień krwawienia i potem tydzień okres. Mój organizm zachowuje się tak jakby nie mógł mieć okresu i przez pierwsze 5 dni mam krawienia uczucie wzdęciaa, jestem mega wkurzona i nabuzowana, i czuje jakbym miałą eksplodować ( takie uczucie jak się ma mieć dziś okres tak ja mam to przez 6 dni). Dodatkowo mój metabolizm wariuje i tyje ( chociaż mało jem), mam wzdęcia, cały czas się źle czuję. Byłam u lekarki ginekolog i przepisała mi lek Luteine dopochwowo od 16 dnia cyklu 2 razy dziennie jak biore ten lek jest wszystko okey jak przestane od razu wszystko jest już nie tak jak powinno. Teraz biorę lek Orgametril i ( tak samo jak Luteine) i po nim po nie widzę poprawy nawet w trakcie brania leku dalej mam taki sam cyrk z okresem jak miałam. I tu moja prośba czy zna któraś z Was dobrego ginekologa- endokrynologa który zrobi mi badanie USG, zrobi mi badanie homronalne a nie będzie przepisywał na pałę hormonów na zasadzie " może to Pani pomoże proszę przyjść za miesiąc"... Nie chce znowu tak jak wczśniej miałam problem z włosami chodzić do 10 specjalistów prywatnie, płacić im słono za to żeby ktoś mnie wyleczył z czego połowa to pewnie do dziś by mi na pałe przepisyała leki. Prosiłabym o namiary na dobrego ginekologa, endorynologa z okolic Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×