Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PStudentka

Wiecie co mnie irytuje!?

Polecane posty

Gość PStudentka

Dlaczego w ogłoszeniach o pracę wszyscy chcą ludzi z doświadczeniem,to niech mi ktoś do cholery powie,gdzie ten "bez" ma go zdobyć? Irytacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakims miejscu o nizszych zarobkach ale bez takich wymagan ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel27777
tylko, teraz to prawie sa same ogloszenia z najnizszym wynagrodzeniem a wymagania takie ze....szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, często jest 1000, max 1200 do reki a doswiadczenie min. 3 lata. Mam na mysli jakas prace umyslowa w czestochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska rzeczywyistość
praktycznie każde ogłoszenie to góra wymagań i nic do zaoferowania, doświadczenie i angielski i prawo jazdy to podstawa , nawet jak się okazuje na stanowisko sprzątaczki w banku ...gdzieś się na takie natknełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska rzeczywyistość
masz rację myszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PStudentka
Tylko,że na takich stażach harujesz bardziej od zwykłego pracownika i albo to jest marnie płatne,albo wogóle nie płacą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20letnie doświadczenie, wiek 25, i pracuj pol darmo. Ideał pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble3x
"Dlaczego w ogłoszeniach o pracę wszyscy chcą ludzi z doświadczeniem,to niech mi ktoś do cholery powie,gdzie ten "bez" ma go zdobyć?" autorko tematu...doświadczenie mozna zdobyć zakładając sobie firmę zaraz po studiach.gdy sama nie bedziesz w stanie zatrudniać pracowników bez doswiadczenia za duże wynagrodzenie i w końcu zbankrutujesz ,to może potem nie będziesz zadawała bzdurnych pytań. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fssfv
" "Dlaczego w ogłoszeniach o pracę wszyscy chcą ludzi z doświadczeniem,to niech mi ktoś do cholery powie,gdzie ten "bez" ma go zdobyć?" autorko tematu...doświadczenie mozna zdobyć zakładając sobie firmę zaraz po studiach.gdy sama nie bedziesz w stanie zatrudniać pracowników bez doswiadczenia za duże wynagrodzenie i w końcu zbankrutujesz ,to może potem nie będziesz zadawała bzdurnych pytań. pozdrawiam " To nie sa bzdurne pytania , poza tym nie każdy nadaje się na biznesmena :-O biedny ignorancie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to mocno zastanawia
beznadziejna sytuacja. Mój facet poszukiwał pracy i faktycznie wymagania są przerażające. Języki obce i doświadczenie wymagane praktycznie wszędzie - tylko skąd brać to doświadczenie skoro nigdzie nie można go zdobyć. Był na stażu ale to mało. Teraz po dwóch latach pracy jest mu znacznie łatwiej ale wszystko ma swoją cenę. Jego robota na zmiany i marne zarobki zrobiły z niego wraka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×