Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
eska18

Dział windykacji. Skąd oni mają mój numer tel.?

Polecane posty

Gość marek

W Eos akurat pracują bardzo sumienni i poczciwi ludzie także jeśli oni będą egzekwować twój dług to możesz się cieszyć bo na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOFIVE

jak jesteś dłużnikiem to mają, to normalne, mi osobiście pomogli z EOS KSI, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manblack

jak dzwoni eos to odbierać i się nie bać! Na pewno wam pomogą. Nie każdy windykator jest chamem i złodziejem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro

Tak, no cóż windykacja zawsze ma dostęp do takich danych bo muszą mieć na oku każdego człowiekaco nie spłaca długów, EOS KSI na szczęscie podchodzi do tego łagodnie i pomaga go spłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmrkosa

windykacja to trudna robota, sam kiedyś robiłem i wiem że biznes nie zawsze jest czysty, natomiast wiem że eos ksi jest firmą uczciwą i pomaga ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinzaho

mają jak jestes dłużnikiem nic dziwnego, oddzwon albo skontaktuj sie z eos ksi to na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanman
Dnia 6.12.2019 o 15:44, Gość sinzaho napisał:

mają jak jestes dłużnikiem nic dziwnego, oddzwon albo skontaktuj sie z eos ksi to na pewno Ci pomogą.

Mnie pomogli i z tego co widzę to nie tylko mi. Takich to tylko ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuefhack

mają bo pewnie w rejestrze jesteś jako dłużnik, nie martw się tylko spróbuj się porozumieć z eos ksi, uczciwa firma więc pomogą Ci na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek

Ale się pajaców z EOS KSI tu znalazło to najgorsza firma nęka zastrasza nic pozytywnego nie można o niej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylk
Dnia 15.12.2019 o 15:08, Gość Zenek napisał:

Ale się pajaców z EOS KSI tu znalazło to najgorsza firma nęka zastrasza nic pozytywnego nie można o niej napisać.

Ja dostałem pismo i prośbę o kontakt w celu ustalenia rat - to wszystko. Gdzie tu zastraszanie? Jeśli faktycznie mówisz tu o art. 190 kk to musisz zgłosić sprawę na policję - ale to nie miało szansy się zdarzyć. Po prostu nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, chyba że grożono Tobie lub Twoim bliskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Na yt są nagrania jak ciągle wysyłają głuche sygnały do dłużników nękają telefonami nie mając dokumentów potwierdzających że jakiś dług istnieje. Zresztą można sobie wpisać w wyszukiwarkę EOS KSI nękanie ile jest informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan31
Dnia 18.12.2019 o 00:54, Gość Klaudia napisał:

Na yt są nagrania jak ciągle wysyłają głuche sygnały do dłużników nękają telefonami nie mając dokumentów potwierdzających że jakiś dług istnieje. Zresztą można sobie wpisać w wyszukiwarkę EOS KSI nękanie ile jest informacji na ten temat.

Mi się wydaje że to jakaś niepotrzebna nagonka na to EOS KSI jest, ja miałem z nimi do czynienia i akurat nasza rozmowa i wszystkie założenia przebiegły pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria
18 godzin temu, Gość Jan31 napisał:

Mi się wydaje że to jakaś niepotrzebna nagonka na to EOS KSI jest, ja miałem z nimi do czynienia i akurat nasza rozmowa i wszystkie założenia przebiegły pomyślnie.

No i co z tego że u Ciebie wszystkie założenia przebiegły pomyślnie? a u 1000 innych osób nie musiały, w mojej kancelarii miałem ponad 100 spraw w których EOS przegrał bo nie był w stanie udowodnić swoich roszczeń w sumie można powiedzieć że wyłudzał pieniądze na gębę bez żadnych dowodów na wierzytelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slickrick

oni mają numer po to żeby ogarniać długi, w eos ksi mi tak tłumaczyli wlaśnie, na szczęście doszliśmy do porozumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majciek
Dnia 27.12.2019 o 16:47, Gość slickrick napisał:

oni mają numer po to żeby ogarniać długi, w eos ksi mi tak tłumaczyli wlaśnie, na szczęście doszliśmy do porozumienia. 

ja z nimi też, ważne jest pozytywne nastawienie oraz dobra rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mislav

nie słyszłem nigdy o tym eos ksi ale to dobrze że są jeszcze na tym świecie firmy windykacyjne które zamiast udupić to chcą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar

hahahahahaa dalej pajace z eos ksi nie odpuszczają to na początek:

Wysyłanie listów sugerujących podjęcie działania przez komornika czy zobowiązanie do wyjawienia majątku — to niektóre praktyki firmy windykacyjnej EOS KSI Polska, które zakwestionowała Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Prezes UOKiK nałożyła na EOS KSI Polska karę w wysokości 194 804 zł.

To na tyle odnośnie uczciwości tej kretyńskiej firmy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia

tak jak wyżej piszą, lepiej skontaktuj się z nimi, najlepiej z eos ksi, z nimi na pewno dojdziesz do prozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Paskudna firma nękają ciągle telefonami pomimo że nie jestem dłużnikiem, kilkukrotnie informowałam że to pomyłka a tu wciąż telefony od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slepmao

cóż, w takiej sytuacji trzeba dowiedzieć się kto brał pożyczkę lub podobne rzeczy, powinni Ci pomóc, mi pomogli z eos ksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

W takiej sytuacji najlepiej wyjaśnić sprawę, a nie odpowiadać, że to pomyłka i się rozłączać, bo to raczej logiczne, że nie przestaną dzwonić. Np. jakiś pan X mógł podać przy zaciąganiu długu jakiś wymyślony nr telefonu i akurat wpisał należący do ciebie. Najlepiej na spokojnie wyjaśnić sprawę z taką firmą, a nie szkalować ją w internecie. Szczególnie, że akurat eos ksi jest znana z dość dobrego kontaktu z dłużnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kringa

twoje numery są dostępne dla każdego. Nie jest to żadna tajemnica a księgi numerów istnieją dalej 🙂 mnie jak z eos winykowali to babka przez  telefon mówiła to samo także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Zielińska

Tutaj to albo wariaci albo pracownicy EOS się wypowiadają, skoro ktoś informuje że zaszła pomyłka to chyba każda normalna firma (bo akurat EOS KSI normalną firmą nie jest!!! ) usuwa numer z bazy danych i nie nęka od godziny 7 rano telefonami w sprawie obcej osoby. Czego tutaj nie rozumiecie? tak racja pracownicy EOS i tak tu będą wypisywać bzdury jaka to fajna i pomocna ta firma jest i to nic że zaszła pomyłka ale najlepiej to wyjaśnić odbierając 50 telefonów dziennie i to samo tłumacząc przez kolejne 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Masz rację ze mną było tak samo dzwonili od 7 rana bo szukali jakiejś Karoliny, tłumaczę ...om że numer mam od kilku dni i nie znam nikogo takiego ale nic to nie dawało nękali mnie chyba z 3 miesiące w końcu się wkurzyłem poinformowałem że wszystkie rozmowy z nimi mam nagrane zgłaszam do prokuratury uporczywe nękanie i wtedy dopiero dali spokój, nie wiem kto tam pracuje ale normalni ludzie to chyba nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Dnia 26.03.2010 o 15:42, eska18 napisał:

Witam. Mam do was pytanie. Dziś wydzwaniał do mnie jakiś nieznany numer, nie wiedziałam kto to. Dzwonie pod ten numer, a tu się okazuje że to dział windykacji lukas banku ... i jakiś pan mi sie pyta czy ja mam jakieś zadłużenia u nich 😕 heh a najlepsze w tym wszystkim jest to ze ja nie mam ukonczonych 18 lat więc nierealne jest żebym wzięła jakąś pożyczke w banku... i stąd pytanie : skąd oni mają mój numer telefonu? wyssali sobie z palca ? czy ktoś im musiał podać?

Takie Firmy windykacyjne , mają dostep do mumerow telefonow

Mogą miec rowniez z Banku , jak im bank dal do  ściagnięcia pieniedzy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśniowa
40 minut temu, Cooliberek napisał:

Takie Firmy windykacyjne , mają dostep do mumerow telefonow

Mogą miec rowniez z Banku , jak im bank dal do  ściagnięcia pieniedzy od ciebie

Ale EOS KSI skupuje też stare przedawnione długi sprzed 10 15 lat i możliwe że ten numer telefonu co dostali z danymi mogło w miedzy czasie mieć już ze 10 osób więc skoro dzwonią i mają informacje o pomyłce to powinni nieaktualne numery usuwać a nie nękać telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanri

powinni mieć telefon każdego dłużnika, miałem taką sytuację i też nie wiedziałem o co chodzi ale z eos ksi wytłumaczyli mi ze to normalne i doszliśmy jakoś do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy Wonka
22 godziny temu, Cooliberek napisał:

Takie Firmy windykacyjne , mają dostep do mumerow telefonow

Co to za bzdury? firma windykacyjna to zwykła firma równie dobrze mogą rowy kopać i do żadnych numerów dostępu nie mają to nie policja czy służby specjalne że zgłaszają się do operatora telefonicznego o udostępnienie numeru.

19 godzin temu, Gość fanri napisał:

powinni mieć telefon każdego dłużnika, miałem taką sytuację i też nie wiedziałem o co chodzi ale z eos ksi wytłumaczyli mi ze to normalne i doszliśmy jakoś do porozumienia.

Tu kolejny bełkot powinni mieć numer każdego dłużnika a co jak dłużnik zmienił numer? on nie jest przypisany jak pesel do końca życia jak ktoś ma ochotę to może sobie co tydzień numery zmieniać, jedyny problem potem że windykacja dysponuje nieaktualnymi numerami i nęka niewłaściwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomars

mogą mieć Twój numer przez to że masz jakieś długi itp, spróbuj rozwiązać sprawę z nimi, albo skontaktuj się z eos ksi tak jak ludzie Ci radzą tutaj 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×