Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość piętro piętro

Z którego piętra skoczyc aby na 100% nie wyjsc żywym

Polecane posty

Gość piętro piętro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ee
7 bon voyage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eligiusz Niewiadomski
Z czwartego Ja tak zrobiłem i nie żyję już od 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
u mnie ludzie skakali z 11 pietra i przezyli ale oczywiscie jako sparalizowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętro piętro
boje sie , ze skocze ,połamie sobie kregosłup i bede kaleką do końca zycia. gdybym była pewna , ze się uda juz dawno bym to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mnie zgwałcił
zaczyna sie od parteru i tak do skutku.1.2.3 az nastapi zgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętro piętro
i wazne , zeby to była smierc na miejscu znam historie chłopaka , który skoczył z 10 piętra i umierał kilka dni w szpitalu w meczarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie też boje że bedzie bolało :O szkoda że nie mamy jakigos przycisku typu : die klikasz i juz nie żyjesz :O no nie wiem nie wiem myślmy dalej, bo ja włąsnie chciałam sie upic i skoczyć :O ale jak czytam o takich skutkaach ubocznych :O:( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz isc na
a ja nie mogę zrozumieć takich ludzi- żeby do tego stopnia nie mieć lęku przed wysokością, żeby aż takie rzeczy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie znam się
ale myślę ,że tak z 15 to juz nie było by szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eligiusz Niewiadomski
Tak, przerwo, ku rw a, jak ja czasami chciałbym mieć taki przycisk Swoją drogą to dobry pomysł na opowiadanie sf-tacy ,,ludzie z wyłącznikiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylem do pociagu
kucnac,tak jeden zrobil i go zbierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętro piętro
najpewniej byłoby skoczyc z samolotu i jakie niezapomniane przezycie przy tym tylko to troche nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiopu
w sąsiednim bloku wyleciało z balkonu małe dziecko z 5 piętra i zatrzymało się na krzaku. Tylko się podrapało, ale matka od wielu lat leczy się w zakładzie psychiatrycznym. Ten syn już się ożenił a jego matka, cóż... nie wyszła z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 10, ale zwróć uwagę aby pod blokiem nie było żadnych krzaków, drzew, trawników itp ponieważ mogą zamortyzować uderzenie- możesz skończyć jako kaleka a nie zwłoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYKRWAWIENIE: KILKA STADIÓW WSTRZĄSU „Szybkość, z jaką zachodzi śmiercionośny krwotok, zależy od źródła krwawienia mówi John Kortbeek z kanadyjskiego University of Calgary w Albercie. Człowiek może wykrwawić się w ciągu kilku sekund, gdy aorta główne naczynie krwionośne wychodzące z serca zostanie całkowicie oderwana, np. wskutek poważnego upadku albo wypadku samochodowego. Śmierć może jednak skradać się znacznie wolniej, gdy naruszona zostanie mniejsza tętnica czy żyła nawet godzinami. Ofiary takiego krwawienia doświadczają kilku stadiów wstrząsu krwotocznego. Statystyczny dorosły ma pięć litrów krwi. Utrata około 750 ml daje nieliczne objawy. Jeśli ktoś straci 1,5 litra czy to w wyniku krwotoku zewnętrznego, czy wewnętrznego czuje się osłabiony i zdenerwowany, chce mu się pić, a jego oddech przyspiesza. Przy dwóch litrach pojawiają się zawroty głowy, dezorientacja i w końcu utrata świadomości. „Ci, którzy przeżyli wstrząs krwotoczny, opisują różne doznania, od strachu do względnego uspokojenia mówi Kortbeek. „W dużej części zależy to od tego, jakie i jak rozległe były inne obrażenia. Jedna rana docierająca do tętnicy udowej w nodze może być mniej bolesna niż liczne złamania po wypadku motoryzacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×