Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terencjo

Szmaty, znamy sie

Polecane posty

poromawiaj - nie mam wielkiej przyjemnosci z sexu z nimi. Mam przyjemnosc z ponizania suk. Errś - powtarzaj sie kobieto, na zdrowie, Porozmawiaj - ciekawe czy jak zostaniesz zdradzona zona, ktorej maz skusil sie na szmate, czy bedziesz tak samo dociekliwa? Ja chce aby te kurwy mialy taki uraz, ze juz przestana sie szmacic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
Tylko wiesz taki gość co tak rucha to taka sama kurwa jak te panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
Możesz je poniżać w inny sposób, jest ich wiele:-) ale dotykać takiej dziwki, fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj - ok. jestem meska dziwka co tepi zenskie dziwki. Niech ci bedzie. A teraz idz grzecznie spac i miej ta satysfakcje ze przyznalem ci racje. Dobranoc Pannie porozmawiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Inne poniżanie? Przyszło mi na myśl sadomasochistyczne znęcanie się. Może pobić albo coś? Przypalić..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
Więc co, chcesz żeby każdy przyznawał ci rację w tym co robisz? Nie mogę mieć swojego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz miec swoje zdanie, panno pytalska. Ale twoje zdnie nie wplynie na moje:D Errś, z przypalaniem to by bylo za mocno. Kobieto, rozkrecasz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz miec swoje zdanie, panno pytalska. Ale twoje zdnie nie wplynie na moje:D Errś, z przypalaniem to by bylo za mocno. Kobieto, rozkrecasz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
Nie chcę żebys przyznawał mi rację, ale po co piszesz to obcym ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj - sam zadaje sobie to pytanie. Chyba ku przestrodze. Że moze "cię" to spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Aj poniosła mnie troszeczkę. Już jestem całkowicie spokojna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
Wiesz co, moja koleżanka zdradziła faceta przed ślubem, po czym powiedziała że to się nie liczy bo nie są jeszcze małżeństwem:-). Omijam szmatę z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
poniosło* tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyreryhuieryh
Terencja jakaś zdradziła a teraz się mści - proste jak ciągniecie druta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
A tak szczerze, możesz się teraz zdziwić moją odpowiedzią ale pierw zadam pytanie pierwsza. Ile masz lat Terencjo? Już z czystej ciekawości jeżeli ci to nie przeszkadza x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli oli olifka
Do autora: Szczerze myślałam, że tak płytcy i żałośni ludzie jak ty, istnieją tylko w dowcipach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiajmy - nie zawsze trzeba czlowiekowi pluc w oczy. Czasem wymaga to rozmowy. Co nie zmienia faktu, ze tanich dziwek nie lubie. I to nie jest tak, ze co tydzien... bo czasem sie trafi naprawde fajne towarzycho, ktore i posmiac i poplakac lubi. Ale jak widze jak sie drzwii otwieraja i wkracza bialy czub, a za nim "wypas" nóżka i dlugo, dlugo za nia 15 cm mini, to wiem, ze znow sie zabawie. To taki dreszcz, ze czasemmnie to przeraza. I jeszcze jedno Panno Pytalska - nie jestem uzalezniony (qrwa, chyba juz to pisalem) ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuda zaliczyc taka
co kazdy zaliczył ,żadne wyzwanie ,ale widocznie lubisz iść na łatwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj z nimi
he, he teraz gdzie się nie wejdzie na naszą klasę to blondi i tapeta oraz mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zadna nie zdradzila, wiec nie bewcie sie w psycho :) olifak :D - usp, zderzylas sie dziecko z rzeczywistoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zadna nie zdradzila, wiec nie bewcie sie w psycho :) olifak :D - usp, zderzylas sie dziecko z rzeczywistoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Tu nie chodzi o łatwiznę tylko poniżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nuda - dziwnie myslisz i w dodatku nielogicznie. Nie zaliczam dla zaliczania. Ja ponizam, kotku. I nie pros, nie napisze ci swojej metody :D choć moze bys chciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Errś, kobito, puls mi skoczył :D Półka, spadaj do smyracza zasmiecac mu topik. Minie az tak latwych tu nie trzeba :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuda zaliczyc taka
jaki ty jestes dziecinny synek ogarnij sie ,uwazasz ze interesuje mnie metoda zaliczania kurewek?:PPP jestes poniżej pewnego levela synku zebym na ciebie zwróciła uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
A czemuż to ci puls skoczył? :33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadac to ty mozesz :) do lozka czas maluszku dobranocka juz byla, a fantazje na temat jaki ty jestes wspanialy zostaw na jutro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×