Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciocia ewelina

pomocy ile za mycie okien

Polecane posty

Gość ciocia ewelina

praca w Warszawie .10 dużych balkonowych okien ,nie mam pojęcia ile wziąść bo slyszalam rożne stawki tak że zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni--
Ja bym umyła za 150zł- 10 okien balkonowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czasem ciężko określić stawkę, bo wszystko zależy od miasta. Więc zanim podasz konkretną kwotę to dobrze się zastanów. Ale myślę, że 150 zł za mycie 10 okien balkonowych, to jest cena taka w sam raz. Bo wiem, że za takie jedno małe okno stawki są tak 7 czy 8 zł. Więc 15 zł za duże balkonowe okno myślę będzie w sam raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni--
Przecież ciocia ewelina napisała ze w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMANDOSKA
UWIELBIAM MYC OKNA ALE JESTEM Z WROCŁAWIA;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zapłąciłam za umycie 5 okien po remoncie (takich wiekszych) ponad 200 zł. Wrocław. Uważam, ze to dużo, ale warto było bo Panie były bardzo dokłądne, energiczne i naprawdę godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje sprawdzić sobie na pomocedomowe.pl zobacz sobie jakie stawki są tam oferowane i dokładnie za co i wtedy myślę, że łatwo będzie wyciągnąć średnią kwotę. Jeżeli chodzi o samo mycie okien to ważne jest tez to co do nich używasz, jak sama masz jakis specyfik już wypróbowany to myślę, że możesz spróbować więcej niż przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tym serwisem, bardzo może ułatwić życie. Moja sąsiadka za mycie okien bierze około 20 złotych. Nie wiem czy to dużo,ale trzeba przyznać,ze robi to bardzo dokałdnie. Trzeba tylko ją pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×