Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubieeksperymenty

żona się przebudziła jak bawiłem się 2 palcami w jej odbycie

Polecane posty

Gość lubieeksperymenty

zaje..ście wali mi serce jak broję. żona nie przepada za analem a już wogole za mooimi zabawami w jej tyłku - w realu nawet 1 palec ją wkur...ia a tak na śpiocha 1 to luzik, przy 2 czasami jej zwiracz odruchowo sie zaciska i wtedy sie budzi. jutro chyba ja lekko podpije i moze wtedy nie bedzie mi przeszkadzała przy moich zabawach w jej pupie budząc się. może nawet uda mi się wsadzić jej nie tylko palce :) ach ta adrenalinka gdy robi sie coś zakazanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć na luz_
pomyśl czy sam chciałbyś mieć wsadzonego coś w tyłek bez zgody i w dodatku niespodziewanie gdy śpisz. może spróbuj ją namówić w realu, jeśli nie zechce musisz to uszanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieeksperymenty
od czasu do czasu udaje mi sie żonęnamówić na anal, ale zawsze jest to bez wcześniejszej zabawy jej tyłkiem. A ja poprostu lubie sobie pogrzebać, kręci mnie to. a na śpiszka.... dodatkowa adrenalina - i chyba o to głównie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł, potem
jej włóż 3 palce, potem cztery a następnie poproś, żeby ci się zesrała na rękę. To dopiero będzie eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatka
Nie eksperyment, tylko ekskrement. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatka
Nie eksperyment, tylko ekskrement.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensor
użyj jakichś żeli podniecających i rozgrzewających www.dyskrecja.pl/sklep.php/k113-Zele.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×