Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elilka3080

Przestrzeganie kodeksu pracy

Polecane posty

Gość Elilka3080

Witam,mam pytanie czy w waszym miejsu pracy jest przestrzegany kodeks pracy? Czy tylko w mojej pracy jest nagminnie łamany i każdy siedzi cicho żeby nie mieć przechlapane u szefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek...................x
zgłosic ( napoisac donos ) do PIP-U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy prezes ma swój własny KODEKS i ten nas obowiązuje, bo inaczej ''do widzenia''. A ten właściwy kodeks pracy, to jakieś brednie, po co go czytać, nie mówiąc już o przestrzeganiu - zdanie prezesa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasteyszyn
U mnie tez szef miał własny kodeks pracy "po to sobie firme założyłem zeby ustalac zasady" ale wreszcie mnie zdenerwował i powiedziałam co mysle o jego zasadach niezgodnym z kodeksem pracy i dostałam wypowiedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elilka3080
Ja chyba też będę musiała rozejrzeć się za nową pracą, ponieważ nie zgodziłam się na wyjazd na delegację na dwa dni.Sęk w tym, że mam dziecko 14 miesięczne, które karmię więc o wyjeździe nie ma mowy. Zgadzałam się na delegacje jeśli trwały one 1 dzień bo nie chciałam sobie robić problemów a teraz będzie problem. Soboty też mamy robocze, oczywiście do wybrania ale w czasie, kiedy szefowi pasuje, więc można wybrać za miesiąc lub dwa.Coraz bardziej mnie wkurza ta praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elilka3080
Ja chyba też będę musiała rozejrzeć się za nową pracą, ponieważ nie zgodziłam się na wyjazd na delegację na dwa dni.Sęk w tym, że mam dziecko 14 miesięczne, które karmię więc o wyjeździe nie ma mowy. Zgadzałam się na delegacje jeśli trwały one 1 dzień bo nie chciałam sobie robić problemów a teraz będzie problem. Soboty też mamy robocze, oczywiście do wybrania ale w czasie, kiedy szefowi pasuje, więc można wybrać za miesiąc lub dwa.Coraz bardziej mnie wkurza ta praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×