Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiavongosia

Jak napisac maila do firm ktore NIE rekrutuja?

Polecane posty

No wlasnie, jak... W sumie pare kafeterianek swoimi wpisami same mnie zachecily do tego zeby z takiej formy aplikowania tez korzystac... I bardzo dobrze :) Ale jak im takiego maila napisac? Jak rekrutuja wystarczy wyslac CV i LM, ew napisac ze sie wysyla w zwiazku z rekrutacja... A tak jak uzasadnic wyslane dokumenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałem że jestem zainteresowany profilem ich działalności i nawiążę współpracę działami zajmującymi się : X, Y , Z . Podałem nazwy kilku działów w których móglbym pracowac a LM mialem opisujące moje umiejętnosci , doświadczenie i plany zawodowe . Pracę dostałem ale odezwały się tylko 2 firmy na około 50 takich maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trec samego maila trza wpisac o co chodzi itp. żeby ktoś nie pomyslał że to spam itp. a adresy mailowe w miarę możliwosci do działu Kadr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Ja narazie zapisalam sie na goldenline i profeo. W zyciu bym nie wpadla na to, ze 40% rekrutacji to rekrutacje ukryte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trafiłem dobry moment ( swoje 5 minut :D ) i trafiłem z CV w działalnosc tej firmy. Może Tobie też się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trafiłem dobry moment ( swoje 5 minut :D ) i trafiłem z CV w działalnosc tej firmy. Może Tobie też się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trafiłem dobry moment ( swoje 5 minut :D ) i trafiłem z CV w działalnosc tej firmy. Może Tobie też się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×