Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daniel_23

super imprezka

Polecane posty

Gość daniel_23

Dwa tygodnie temu byłem na kameralnej imprezce u koleżanki z pracy. Atmosfera była bardzo luźna i w pewnym momencie powiedziałem jej, że kręcą mnie jej stopy, że to mój fetysz. Miałem ochotę już dawno jej to powiedzieć, ale wstydziłem się ( ona jest starsza, ma 27 lat). Teraz nie wiem jak, ale jakoś tak wyszło, że jej o tym powiedziałem. Nie wiedziałem jak zareaguje, myślałem, że potraktuje mnie jak jakiegoś zboczeńca. Ją to jednak bardziej ubawiło. Położyła mi stopy na kolanach i powiedziała ze śmiechem, że jak chcę to mogę je pocałować. Wycałowałem je chyba z 10 razy, ona cały czas się śmiała. Później jak zrobiła drinki, powiedziała, że dla mnie ma super drinka. Kazała mi usiąść na podłodze koło krzesła na którym siedziała. Domyślałem się o co chodzi. Przełożyła nogę przez moje ramię i polała mi drinka... po swojej stopie. Miałem go zlizać, co zrobiłem z najwyższą rozkoszą. To było jak spełnienie moich marzeń. UWielbiam tą dziewczynę, nadal świetnie nam się ze sobą pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel_23
hello!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spieradalaj dewiancie
na forum dla zboczonych popaprańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel_23
jak uważasz, że takie coś jest zboczone, to gratuluję. Widocznie nie słyszałeś o prawdziwych zboczeniach. To zwykły fetysz i w dodatku dość popularny. Koleżanka na szczęście ma luźne podejście do tych spraw i nie traktuje mnie jak żadnego zboczeńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel_23
jak uważasz, że takie coś jest zboczone, to widocznie nie słyszałeś o prawdziwych zboczeniach. To zwykły fetysz, w dodatku dość popularny. Koleżanka sama mi to zaproponowała i nie widziała w tym nic zdrożnego, przeciwnie: dobrze się tym sama bawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokaaaaaaaaaaaaaa
normalka wiele ludzi tak lubi :) każdy ma jakieś upodobania co do części ciała :) i niema nic w tym złego ... www.sexfotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokaaaaaaaaaaaaaa
normalka wiele ludzi tak lubi :) każdy ma jakieś upodobania co do części ciała :) i niema nic w tym złego ... www.sexfotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel_23
foka: cieszę się, że tak myślisz. Nie wiem, czy wiele ludzi tak lubi, ale niektórzy na pewno. Ta koleżanka okazała się na tyle wyluzowana, że mi to sama zaproponowała. Znasz kogoś, kto też miał takie oświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel_23
może jeszcze ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co tu duzo gadac. ja mam kolege, ktorego do obledu doprowadzaja kobiece obojczyki. a stopy rzeczywiscie sa popularne-nawet sz.majewski ma taki fetysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensor
użyj jakichś żeli podniecających i rozgrzewających www.dyskrecja.pl/sklep.php/k113-Zele.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×