Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzoswkinkae

Ma ktoś pokój pomalowyn PASTELOWĄ BRZOSKWNIĄ?

Polecane posty

Gość brzoswkinkae

Jak ten kolor wygląda na ścianie? I z jakim innym kolorem można go połączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinkae
duluxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinkae
chce nim pomalować salon, a do ciemnych mebli i jasnego kompletu wypoczynkowego będzie pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinkae
chce nim pomalować salon, a do ciemnych mebli i jasnego kompletu wypoczynkowego będzie pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobieta
ja mam nim pomalowana sypialnię - piekny sloneczy kolor - sypialnie mam od wschodu - to jak slonce zaczyna świecić wyglada jakby palilo się w pokoju światlo:) nie ważne cz to pasuje - wązne ,zeby Tobie sie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
Ja mam w sypialni brzoskwinię pastelową Dekorala. Na moj gust to kolor brzoskwiniowy inaczej wygląda:). Kolor Dekorala raczej wpada w pudrowy róż, łososiowy, ale i tak jest bardzo ładny, mam go zestawionego z sosnowymi meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobieta
a pasuje do praktycznie kazdego koloru - pięknie będzie sie ukladał z barwami pochodnymi - brąz , czekolada , kawa - ale i odwazniejsz kolory - fuksja , fiolet . Waażne ,zeby było pomalowane starannie i dokladnie - potrzebny jest też odpowiedni grunt - żeby ściana nie " wypila " farby - bo poprobią sie plamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinkae
poważnie bedzie pasował do brazowych odcieni? bo on raczej zestawiany jest z pomaranczowymi odcieniami, ktorych z kolei nie chce. chcialam coś na jasny brąz, np cafe latte, ale wydaje mi sie, że nie bardzo będą te kolory współgrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinkae
i jeszcze jedno: ten kolor nie ma czasem odcienia lekko różowego?? jak to wyglada na scianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinkae
i jeszcze jedno: ten kolor nie ma czasem odcienia lekko różowego?? jak to wyglada na scianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
No tak jak ci pisalam -ten z dekorala ma odcien różowy wlasnie, nie wiem jak z innych firm, ale znakomicie sie komponuje wlasnie z kolorem wenge, z wszelkimi odcieniami brązu-beżu, jak i ciemnym różem oraz bordo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktori@
Uwielbiam tego typu odcienie. Ja co prawda malowałam brzoskwiniowym sadem barw natury. Kolor jest bardzo uniwersalny i wiele rzeczy się z nim zgrywa. Bez problemu można później dobierać dodatki. Moja sypialnia, którą wcześniej tylko z roku na rok bieliłam wiele zyskała na tym remoncie. Co ważniejsze budzę się pełna optymizmu, chociaż wcześniej nie wierzyłam, że kolor ma tak ogromny wpływ na psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×