Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anananananaananna

27 lat i dwója dzieci - za dużo na dzisiejsze czasy?

Polecane posty

Gość drftgyhjk
i ja tez tak jak kornelkowa planuję trzecie maleństwo... po trzydziestce jak się wszystko pomyslnie będzie układać to zaczniemy działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka z podworka
Ja bede miec 22 l i mam dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 27 i dzieci mieć nie zamierzam przynajmniej do 30, co kto lubi, nie przesadzajmy już z ta babcia..90% kobiet rodzi kolo 30..a jeżeli już o wieku , to 30 letnia mama jednego dziecka, wygląda o wiele bardziej zadbanie niż 24 latka z trojka dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinekolinek
ja mam 24 lata i dwoje dzieci.córka ma 4lata a synek 6mies.i nie zawsze mama z jednym dzieckiem koło 30 wygląda lepiej od tej co ma 20 pare i dwoje dzieci :) ja mam czas na to żeby i o siebie zadbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CABI34
Ja mieszkam w Hiszpanii od 12 lat, wyjechalam zaraz po studiach i pamietam, ze czulam sie starzej wówczas niz teraz. Ja bylam jedna z niewielu dziewczyn na naszym roku która nie wyszla za maz i nie urodzila dziecka i teraz smiac mi sie chce jak wspominam, ze w wieku 23 lat czulam sie jak staruszka, bo wszyscy juz mówili mi, ze to ze to juz czas na zakladanie rodziny. Na cale szczescie dla mnie wyjechalam tutaj, poznalam mojego meza i grono jego przyjaciól ze szkoly i studiów i ... o szok nikt z nich jeszcze nie byl po slubie ani oczywiscie nie mial dzieci, tutaj jest po prostu nie do przyjecia miec dzieci na studiach, ludzie najpierw zdobywaja prace, kupuja mieszkanie i pozniej zaczynaja zastanawiac sie nad powiekszeniem rodziny. No i teraz po 12 latach wszyscy mamy dom, dzieci i jakos nie robilismy zawodów kto zdazy przed 30-tka. Nie wygladamy na babcie, tak jak ktos tam sugerowal, ja osobiscie czuje sie nadal mloda i moje male dzieci nie dodaja mi wieku. No ale nie krytykuje mlodych mam bo to jest sprawa indywidualna i odpowiadajac na pytanie autorki to oczywiscie od niej zalezy, bo przeciez nie wiemy jaka ma sytuacje i nie ma nic zlego jezeli ma sie na to ochote i warunki miec dzieci przed 30-tka tak jak i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
90% rodzi kolo 30?! chyba nie mowisz o polsce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w ciazy!!!
ja mam 23 lata i 2 i pol letnia corke i ... dzis na tescie II kreseczki, drugie w drodze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mloda
lauradacyl@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja mam 29 lat. 2 dzieci ,pierwszy syn 8 lat drugi 2 latka.:) 3.?? nie oni mi wystarcza w zupełności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×