Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawciol

Zagadac do starszej sąsiadeczki moze ma ochote na mnie :)

Polecane posty

Daww, młodzieńcze Ty to mi kogoś przypominasz...skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
abc101 a Ty kim jestes i skad ja jestem z nie dużej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
ja wiem czy jestem młodzieńcem mam 28 lat to nie taki młodzieniec a Ty ile masz lat abc101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Nie chcę tak publicznie dawać nr gg - jak ktoś by się dowiedział co wyprawiam w czasie wolnym ...... , w pracy jestem pruderyjną kobietą, koleżanki nic nie wiedzą o moich podbojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a masz meila to moze meila podaj hmm albo nie wiem teraz masz gg włączone? to moze ja podam gg i napiszesz do mnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a kim wogóle jestes? jesli mozna wiedzieć abc101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Chciałam ci tylko napisać, że poderwanie dojrzałej kobiety to nie problem, pod warunkiem że ona tego oczekuje. Wiadomo że jak idę do knajpy sama to mam ochotę z kimś się zabawić, z sąsiadką to nie wiadomo, bo może jest jej dobrze z mężem i wtedy wyrzuci na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
kasie48latek wiesz co a kolezanki tez maja takie same podboje moze jak Ty kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
mam dobrą pracę - i trzymam fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
no nie wiem a wieszz mąz wyjażdża za granice a jak wróci to popija i to czasem zdrowo nie wiem ale taka kobieta w takim wieku to chyba ma jakies ptrzeby :) kurcze nie wiem jak zagdać do niej zey sie nie zbłaźnic a jakby tak zaczekac moze ona da jakis znak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
kasia48latek a teraz masz włączone gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Rusz się trochę - do knajpy, do sklepu, na spacer - wszędzie są samotne (nie same tylko samotne) kobiety, które pragną męskiego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Kupiłeś jej kwiatka 8 marca ??? Piękną różę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
kurcze myslisz ze takie kobiety w takim wieku maja ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Zobacz gdzie chodzi, niby przypadkiem podejdź i porozmawiaj o pierdołach, zapytaj co porabia, zainteresuj się. Kobiety lubią być adorowane. Jeżeli jest samotna - to samo się potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
nie no co Ty mąz teraz jest w domku to wiesz jak. a czasem widziałem go pod sklepem dobrze wstawionego i jak narazie to chyba nie wyjedzie za granice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daww, a po co Ci w ogóle starsza kobieta? Przecież to nie jest przyszłościowe....jesteś prawikiem i chcesz się czegoś nauczyć, zanim poznasz swoją prawdziwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
nie jest samotna ma męża tylko czasem cos wypije hmm czesto mu sie zdarza a ona biedna sama w łóżeczku zaniedbana .............. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Musisz być przeciwieństwem jej faceta czyli: - miły - zadbany - uśmiechnięty - sexi - mający czas - lubiący słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
czyli idealny kochanek a przy tym dyskretny - nie możesz opowiadać o tym - bo rozniesie się po całej okolicy i zniszczysz jej życie - wtedy zachowasz się jak gówniarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre tooo
a ty co?? Dwa te same tematy zakładasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
nie nei napewno dyskrecja w pierwszej kolejności. Kurcze tylko sie zastanawiam jak zobaczyc czy ona ma na mnie ochote............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre tooo
facet w twoim wieku powinien zauważyć maślane oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
A w ogóle poznałeś się z nią ??? wiesz jak ma na imię - pierwszy krok to poznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
kurcze załozyłem jeden i zapomniałem i pózniej za jakiś czas 2 i tak jakos sie ciągną te dwa topiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no naprawdę...nie dość , że ma męża alkoholika to jeszcze powinna wikłać się w jakiś romans z młodzieńcem ..romans bez przyszlości..Kobiety jednak chyba angażują się w takie sprawy..i potem ma jeszcze cierpieć z tego powodu, bo chłopiec chciał się zabawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Z drugiej strony - ja poznaję samych nieznajomych, nie wiem czy zdecydowałabym się dać sąsiadowi.... Musiałabym się upewnić że jest na poziomie i dyskretny - inaczej nici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
wiesz to jest mała miejscowośc czasem jak jechała do pracy i ja nie maiałem auta to zabrała mnie i jechałem z nia i taka rozmowa była o niczym i o wszystkim. czasem z nią zagadam ale to tak wiesz strasznie jestem niesmiały kurcze jakby ona cos zagadało to juz by sie potoczyło...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
Kasia48latek ale później to są znajomi. nie poderwałabys sąsiada jakby sie patrzył na Cieie i wogóle a dyskretny byłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×