Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antiochia26

Zastanawiam sie co Kosciół sądzi o Sekrecie i sile przyciagania,pomozcie

Polecane posty

Czesc, mam pytanie, co o Sekrecie sadzi Kosciol, czy uwazaja ze to, o co prosimy to prosimy Boga czy szatana? To jest dla mnie dylemat, bo zajmuje sie wrozniem z kart i kolega mi uswiadomil,ze to szatan za tym stoi,faktycznie, dzieja sie kolo mnie dziwne i zle rzeczy i zamierzam sie od tego uwolnic, pierwszy krok juz zrobilam, a teraz mam pytanie odnosnie sily przyciagania, jak Wy myslicie, bo w internecie jakos nie moge znalezc? Pomozcie, czy to tez jest zle? Tylko nie obrazajcie nikogo ani niczego, chodzi o powazne wypowiedzi doswiadczonych osob (niedoswiadczonych tez;-) jezeli moga cos wniesc konkretnego do tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
bez urazy ale dosyć pierdołowata ta książka jest- wpadła mi w ręce. Chce pani poznać siebie? polecam Fragmenty nieznanego Nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
a jak działa szatan to pozornie właśnie wszystko wychodzi. Dopiero gdy już się na dobre usadowi zaczyna się"zabawa" i jazda w dół. Także prosze się nie sugerować tym , że jak jest trudno to szatan działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abiturient
ty sie lepiej zastanow nad tym, po co wrozysz. to tez jest wiarolomstwo. :P a sekret jest dobry dla naiwnych, tak jak i wrozenie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Cie to tak gnębi to dlaczego nie zapytasz jakiegoś duszpasterza?? Wg mnie 'Sekret to jedno z wielu na jedno kopyto, inne to: 'Potęga podświadomości, czy 'Maksimum osiągnięć, mówią o jednym i tym samym. Jeśli chcesz się uwolnić od złego wokół to zmień środowisko :P Poza tym zło jest wszędzie, nie unikniesz konfrontacji, każdy ma jakieś słabości, trzeba pracować najpierw nad sobą, potem 'nad otoczeniem'. Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłoś sie do egzorcysty. Wypędzi złego ducha bo przez wrózenie z kart i odprawianie modłów mogłas go na siebie sciągnąć. Egzorcysta Ci pomoże. Idz puki nie jest za poźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×