Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esterka5

Jak sie na nim zemscic...

Polecane posty

Gość esterka5

Maz zostawil mnie dla innej mnie i nasza coreczke...odkad nas zostawil nie interesowal sie dzieckiem 3 miesiace..ona ma teraz 5 miesiecy.Nagle sie obudzil i chce sie widywac z dzieckiem i zachowuje sie jakby chcial byc ze mna nadal mowil ze mu brakuje mnie i ze chce razem ze mna wychowywac malą ze chce z nami spedzac czasa...(mimo ze nadal jest i mieszka z tamta).Dodam ze zostawil nas ze wzgledow materialnych nie pracowal nie chcialo mu sie a tamta go utrzymuje i ma przy niej wszystko na kiwniecie palcem... Problem tkwi w tym ze ja nie chce z nim byc, moze i w glebi duszy nadal go kocham ale zranil mnie tak tym ze zdradzal mnie od 8 miesiaca mojej ciazy, przyznal sie wybaczylam dla dobra dziecka i rodziny a on mimo to nas zostawil ze nie moglabym mu juz zaufac i tworzyc z nim zwiazku...Oprocz tego nie wierze w jego czyste intencje i chec powrotu..Sa dwie opcje albo z tamta mu sie psuje i chce zrobic sobie wyjscie awaryjne zabezpieczyc sie, albo chce mnie udobruchac zebym wycofala egzekucje alimentow od komornika......? Nie chce z nim byc, ale za to co mi zrobil chcialabym sie zemscic na nim i na jego wrednej panience ktora kiedy bylam w 8 miesiacu ciazy widziala mnie wiedziala ze jestesmt malzenstwem udawala dobra znajoma a weszla w buciorach w nasze zycie.... ja jestem teraz szczesliwa mam piekna coreczke i nie potrzebuje jego ktory tak mnie zranil upokorzyl i zostawil rodzine dla pieniedzy.........co myslicie...? (pewnie zaraz beda komentarze ze hjestem msciwa glupia itp) ale tak juz jest kazda kobieta chcialaby w jakis sposob sie odegrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej gnoja, a jak będzie się stawiał to do sądu z nim. Niech spieprza do kochanicy, która mu płaci za sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób tak
podejdź do niego i powiedz mu prosto w twarz "Ty łajdaku!" Zobaczysz, że mu w pięty pójdzie. Haa, zemsta jest słodka i wyborna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka5
heh to dla niego to nic...on mi odpowie wiem ze jestem lajdakiem...tak ostatnio mowil do pieciomiesiecznego dziecka...."Masz tatusia gnoja, bedzesz mogla mi kiedys napluc w twarz ale kocham cie i twoja mamusie ze cie urodzila taka piekna" Upadl na glowe tak nagle po 3 miesiacach...?on zyl jak krol w willi swojej bogatej ku**y i nie pomyslal nawet przez chwile ze ja nie mialam na mleko czy pampersy dla dziecka a teraz sie zjawia...jego rodzina najpierw sama pchala go w ramiona tamtej bo to materialisci a mnie co nie bylam niczemu winna obgadywali ze nie pozwalam sie im z dzieckiem widywac co bylo nie prawda ze pije ze dziecko zostawiam bzdury najwieksze zeby tylko mnie oczernic a teraz nagle dowiedzialam sie ze mowia jakto by nie bylo super gdybysmy sie zeszli...ja nie wierze w to ze ten czlowiek kiedy kolwiek sie zmieni...Powinnam wogule mu malej nie pokazywac i niech siedzi w swoim krolestwie ku***estwie to by byla chyba zemsta najlepsza ale nie chce zeby dziecko bylo narzedziem zemsty chce to zrobic w inny sposob zeby on i ona zapamietali mnie raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatka
Pewnie ta jego nowa miłość nie chce płacić jego alimentów i dlatego chciałby wrócić. Nie wycofuj komornika. Komornik jest Twoją małą zemstą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłość ludzka nie zna granic
dlaczego masz się zemścic? Nie przyszło co do tej pustej główki ze zwyczajnie facet zrozumiał swoj postepek i chce to naprawić. Mściwa i wredna jesteś kobieto. I przez ciebie twoje dziecko nie będzie miało ojca, nie przez jego romans, nie przez tamtą kobietę, przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astor88
Pozdrawiamy komorników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astor88
"Podłość ludzka nie zna granic" wpisz sobie raczej głupota ludzka nie zna granic!! Nie przyjmuj go dziewczyno...olał ciebie i coreczke...teraz wy olejcie go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka5
wiem wiem nie ma opcji zebym byla z nim znow, tylko niewiem jak beda sie odbywac jego widzenia z dzieckiemm......ja mu powiedzialam ze nie dam mu dziecka samego nigdzie po pierwsze ze ona jest za malutka ma 5 miesiecy, a po drugie ze on jest nieodpowiedzialny pije itp, pozatym nie pozwole zeby obca wredna baba opiekowala moja coreczke ktora w dodatku tez pije;/ boje sie troche ze on tak jak teraz bedzie przypominal sobie o coreczce raz na 3 miesiace a ona wkoncu bedzie strasza i bedzie wiedziala mniej wiecej o co chodzi wtedy bedzie to dla niej bolesne bo albo jest tata albo go nie ma.........chyba lepiej zeby nie bylo takiego drania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashksgvds
Wiesz, lepszy ojciec "na dochodne" niz żaden. Twoja corka ma prawo do kontaktu ze swoim ojcem, kiedyś ci za to podziękuje. Oczywiście niech wszystko odbędzie się na twoich zasadach czyli u was w domu, przynajmniej pzrez najbliższe kilkanaście miesięcy póki córeczka jest mała. Może twój mąż rzeczywiście zrozumiał swój błąd? Oczywiście, nie radzę ci, abyś mu wybaczyła, pozwoliła na powrot i żbyście zyli razem długo i szczęśliwie. Może pozwól mu zapracować na twoje zaufanie, choć wiem, ze będzie ciężko. Co do zemsty, to daruj sobie. Piszesz, ze jestes szczęśliwa i tego się trzymaj. Bo zemsta często bardziej dotyka mszczącego się, a satysfakcję daje bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×