Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krem do babeczek

krem do babeczek -bardzo proszę o radę

Polecane posty

Gość krem do babeczek

zamierzam na święta zrobic kruche babeczki z kremem i owocami. Większość przepisów które znalazłam są z budyniem. Zastanawiam sie tylko jak długo z takim budyniem babeczki mogą leżeć? zastanawiam się czy nie lepszy bylby taki krem do tortów dr oetkera - tyle że nigdy go nie robilam i nie wiem czy nie będzie za ciężki do takich babeczke. Bardzo was proszę o rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do babeczek
nikt nie pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze robię budyniowe i spokojnie mogą leżeć do tygodnia. grunt to nie zamknąć ich w szczelnym pudełku, bo wtedy spleśnieją. z masą tortową nigdy nie próbowałam, ale obawiam się, że to może być troszkę mdłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budyniowy krem może
być w babeczkach nawet z tydzień, tylko przechowuj je w lodówce. Z kremem tortowym nigdy nie robiłam babeczek, nie wiem, czy on nie jest za tłusty i za mało trwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zrobic z karmelem ,czyli gotowane mleko w puszcze ok 3 godz,ja robie dzien wczesniej. po lyzce na babeczke na to orzechy i sa pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do babeczek
dzięki za rady. zrobie z budyniem waniliowym. Karmel odpada bo mam już kupione owoce - chcę aby babczki były lekkie, niezbyt słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz zrobic
ptasie mleczko lub tylko jogurt z zelatyna na to owoce i pycha gwarantuje ze dlugo nie poleza a ja budyn mieszam z maslem i tez sa bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham babeczki
tu jest super przepis na babeczki czekoladowe z kremem toffi właśnie tym do tortów z oetkera robiłam i polecam wspaniałe a ten krem coś pysznego :) http://www.gotujmy.pl/babeczki-czekoladowe,przepisy,39527.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam babeczki z kremem oetkera i byly pyszne. dobry jest krem z kasza manna i z maslem, plus ew jakies owoce a ostatnio odkrylam nowosc - 500gram serka mascarpone zmiksowanego z dowolnym sloikiem twardego dzemu - mi najbardziej pasuje jagodowy. kremik pyszny, tylko dzem musi byc na prawde twardy i dosyc slodki, niskoslodzony lowicz odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze trzymam ciacho w chlodnym miejscu, czyli w pokoju z wylaczonym ogrzewaniem i uchylonym oknem, ale u mnie ta galaretka cholerna zawsze po 2 dniach robi sie sucha i taka sztuczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×