Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczek - 22. chcę tego !

Szukam miłej kobiety która nauczy mnie tego ..................................

Polecane posty

Gość prawiczek - 22. chcę tego !

Jestem prawiczkiem bo niepotrzebnie doprawiałem ideologie do życia. Zrozumiałem już że był to błąd i chcę poznać smak seksu. Nie miałem do tej pory nigdy dziewczyny ale nie dlatego że jestem beznadziejny. Powiedziałbym nawet że jestem niczego sobie :P Chętnie umówię się na spotkanie z Tobą - jeżeli chcesz pobaraszkować z sympatycznym chłopakiem który oprócz seksu lubi także poflirtować , poszeptać Ci czułe słówka do ucha , poprzytulać się ... daj znać :) Resztą zajmę się ja. Oczekuję od Ciebie cierpliwości oraz wyrozumiałości. Nie gwarantuję Ci przeżycia wielkiej rozkoszy , zagwarantuję Ci natomiast przeżycie miłej przygody. Mam klasę i postaram się żebys dobrze mnie wspominała , nie czuła się zawiedzona :) gg : 22055055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek - 22. chcę tego !
hehe , Monia , chodzi o to żeby nie była gburowata. Miła tzn. taka która wie jak się zachować. Zrozumie że jestem prawiczkiem i sama przejmnie nade mną kontrolę :D Poprostu niech to będzie kobieta która ma ochotę na seks i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym nie problem:)nie 1 rozumie prawiczkow.Tez mialam kiedys sex z prawiczkiem i byl 4 lata starszy odemnie.......w 10 min z 4 razy doszedl zanim mi wlozyl wogole:(on mial burze orgazmow potem a ja na lodzie zostalam bo mi dochodzic nie potrafil:( no ja ciebie nic nie naucze:)ale powodzenia zawsze sie jakas moze znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaangelika23
A nie lepiej poznać kogoś w realu skoro jesteś taki niczego sobie to nie masz chyba problemu z umówieniu się z dziewczyną. Zresztą jak w wieku 22 lat można nie mieć dziewczyny. porażka. A w sieci umawiają się sami desperaci, nie licząc zboczęców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek - 22. chcę tego !
aaangelika23. Dlaczego porażka ? Nie trafiłem na swój typ to nie miałem. Znam sporo osób które w moim wieku nie mieli nigdy swojej połówki bo skupili się na studiach , pracy itp. Nie chciałbym w razie czego się ośmieszyć dlatego chcę żeby była to doświadczona i wyrozumiała kobieta. Może mieć 20 lat , może mieć 40 pod warunkiem że nie odstrasza wyglądem :) Z resztą jesli ma wielka ochotę i temperament to może mieć jakies wady wizualne :) Strasznie mi zalezy na tym aby wejść w ten świat seksu. Chce poznać kogoś kto nie będzie liczył na zwiazek ze mną ale na przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek - 22. chę tego !
kurde bele no , zlitujcie że się nade mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybym...
Gdybym była wolna to chętnie, ale niestety jestem zajęta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek - 22. chcę tego !
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.36.łódź
kochany jesteś , szkoda że juz seks mi się znudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki sa do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki są do bani a
jak ma do czegoś dojść to często są na bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek-22. Chcę tego !
Jeszcze raz podniosę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek-22. Chcę tego !
kurcze no :( Naprawdę nikt mi nie pomoże ? :( Chcę nauczyć się tylko podstaw , będzie mi łatwiej poderwać dziewczyne później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×