Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paolcia22

chory maluszek

Polecane posty

Gość paolcia22

Witam mam pytanie do was wszystkim powiedzcie mi jak likwidowałyscie mokry kaszel u swoich pociech przypomne ze moj synus ma 10 miesiecy. Tydzien temu w sobote wieczorem synek zaczął goraczkowac prawie do 39,5 pojechalam z nim wtedy do szpitala to powiedzieli ze wszystko jest wporzadku dostal tylko leki przeciwgoraczkowe i tyle powiedzieli mi tez ze jak bedzie tak dalej to mam isc do swojego lekarza. Byłam u lekarza 4 dni temu bo moj synek troszke pokasływał ale nie mial mokrego kaszlu to powiedzial mi to samo ze pluca i oskrzela czyste i gardlo tez . Olivier strasznie sie snlinił wiec stwierdzilam ze pewnie ząbki mu sie wyzynaja i dlatego ma goraczke..Wysoka Goraczka przeszła po 3 dniach ale nadal utrzymywała sie do 37.5 a i odrazu powiem ze nie mial apetytu prawie wogole od jakis 2 dni .... a dzisiaj pojawil mu sie ten kaszel mokry i katar i nie wiem co mam robic wizyte dopiero mam na wtorek ale do wtorku co moge zrobic zeby troche wyeliminowac ten kaszel wysmarowalam go teraz plumex baby i spi i jak narazie nie pokasływał..... Moze poradzicie mi troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu 3 x dziennie 5 ml eurespalu albo pulmeo, i kup acc mini i 2 razy dziennie o 8 mej i ok 14 tej daj do picia do noska nasivin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolcia22
dziekie wielkie za pomoc wysle mojego M pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no gdzie tam
A co ty kurwa lekarz jestes. Bardzo mi przykro , dziecko bylo uczulone na eurespal i zmarło. Wesolych swiat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no gdzie tam
Poza tym acc jest na zaleganie wydzieliny, jemu raczej nie zalega. Z takimi radami to idz w hoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż... miesiac temu byłam z moja córą u lekarza z mokrym kaszlem i katarem. to własnie dostała :) lekarz nie pytał czy uczulona na eurespal sama idź w chuj :P jest pytanie - jest odpowiedz a od pytającego zalezy czy sie z nią zgodzi i czy skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest mokry kaszel to acc jest po to by ją rozrzedzić i wyksztusić mojej tez nic w płucach ani oskrzelach nie zalegało tylko miała mokry kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×