Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dumny pan

W kobiecie interesuje mnie tylko ciało

Polecane posty

Gość Yule
Buraczek - ponuraczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
Czyli co ..samotność i fantazje?//fakt to się nazywa życie...tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
widzę, że ujawnienie oczywistości bardzo was poruszyło, jestem pewien, że najgłośniej miauczą tu kobiety, które właśnie tak chciałyby być traktowane i żałosne indywidua uważające się za facetów, które marzą o tym by mieć to, co ja może czas przestać się oszukiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
tak tak oczywiście masz racje -z grzeczności nie zaprzeczę,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
napisz coś jeszczę proszę ....taki mądry jesteś,,,Durny Panie,,,sory Dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yule
O matko... Dobra, zostawmy śmieci w śmietniku i chodźmy stąd, bo zaczyna gnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
obrażanie mnie w żaden sposób nie spowoduje wzrostu wartości merytorycznej waszych argumentów, stajecie się coraz żałośniejsi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacny dumny panie...a gruby masz ten kajecik z numerami telefonu, żeby jak to określiłeś puknąć coś wieczorem... Oj coś mi się wydaje, żeś chłopiec w krótkich majtkach i marzysz choć o jednej, która by się skusiła na małe co nieco... A i nie wiem czy byś dal mi radę...chodzi oczywiście o intelekt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yule
Tak, tak. Zamykamy kubeł, a ty czekaj grzecznie aż cię śmieciareczka wywiezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
ale my Cię nie obrażamy ...wręcz przeciwnie my marzymy o takim panie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
zamiast kajecika stawiam na karteczkę pojedyńczą no i fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tymże kajeciku to możesz rozprawiać wśród swoich kolegów, ale tu? Możesz się przyznać....owszem zakupiłeś go już dawno temu...ale jakieś pustki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
W kwestii technicznej: kajecik mam od dawna, ale w dobie rozwoju telefonii zaopatrzyłem się w specjalną komórkę (roboczo zwaną dupofonem) w której gromadzę numery chętnych suk. Dzięki temu unikam nudzenia i wydzwaniania na mój "normalny" numer :classic_cool: zdziwilibyście się jak prosto i łatwo przy odrobinie wysiłku poznawać nowe obiekty, teraz mam kilka stałych strzałów plus to co upoluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
czyli dalej fantazjujesz...a komórka pewnie już zakurzona leży,,ale napisz coś jeszcze o swoich fantazjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D kilka stałych strzałów...:D Dobrze, że chociaż w kobiecie interesuje Cię ciało, bo wielu przedstawicieli Twojej płci, tak ma stracha przed nami, że woli się łączyć ze sobą... A Ty za to boisz się zmierzyć z nami intlektualnie...ale wierzę w Ciebie...może się przełamiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam strap-ona
oł maj gat :D Kolego, jak ciężko ci złapać z kimś kontakt i nie masz tematów do rozmów to chyba to znaczy, ze masz jakiś feler? Ja nawet z takim pustkowiem jak ty bym się dogadała, bo wiesz... jakby tu powiedzieć... mądry człowiek potrafi dyskutować o wszystkim ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
dumny panie..>>>>>>>>>>> czekamy na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
prezentujecie typowo polską zawiść i nietolerancję dla cudzych poglądów, ale to zupełnie mnie nie dziwi dziwi mnie to, że większość z was ma wyidealizowane poglądy na relacje damsko-męskie, czeka was twarde lądowanie w przypadku niektórych kobiet które poznam twarde nabijanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..a jednak ..które poznam...tak myślałam....Znaczy się pan prawik? Nie można było od razu? Po co ta pyskówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
kochany lubie twarde,,,mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
a T obie życze spełnienia Twoich chorych fantazji panie prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumny, czy Ty przypadkiem nie jesteś facetem od "postawnego mężczyzny z pościeli"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura2121
i co skoro traktujesz kobiety jak suki to w sumie sam jestes meska dziwka. a takz ciekawosci to nie zamierzasz nigdy zalozyc rodziny skoro takie masz zdanie o kobietach, wiesz na starosc nie bedzie mial ci kto herbaty robic a watpie zebys wtedy mial co pukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prezentujecie typowo polską zawiść i nietolerancję dla cudzych poglądów, ale to zupełnie mnie nie dziwi" poglądy możesz mieć-pozwalam ale nie prezentuj ich lepiej:D "dziwi mnie to, że większość z was ma wyidealizowane poglądy na relacje damsko-męskie, czeka was twarde lądowanie" wyidealizowane?czyli jakie? brak checi posiadania takiego ruchacza? można nie wierzyć w związki ale szczycić się znajomością z Tobą raczej bym się nie szczyciła:O "w przypadku niektórych kobiet które poznam twarde nabijanie" tak.w przypadku tych gumowych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
Dumny chyba nam uciek,,,,,,szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura2121
hehe fakt;)ide robic ciasto. noo stres;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×