Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dumny pan

W kobiecie interesuje mnie tylko ciało

Polecane posty

Gość aha;p
szmaciarz jestes i tyle: dupisz do popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
Kura nie myślę o założeniu rodziny, bo po co? Męczyć się z jedną kobietą, mieć dzieci-pijawki, które w końcu i tak cię oleją? To nie dla mnie. Sam jestem kowalem swego losu i taką drogę wybrałem, a wam pozostaje jedynie ujadanie i marzenia w skrytości ducha, chcielibyście być tak wolnym człowiekiem jak ja, ale brakuje wam jaj po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yule
Żeby być wolnym trzeba być mądrym. Wolność bez mądrości jest jak wypuszczenie człowieka nieumiejącego pływać na głęboką wodę. Tak, mamy marzenia - to one czynią nas ludźmi. Nie, nie kopulujemy z każdym - to byłoby zezwierzęcenie. Zazdrość? A czego ci zazdrościć? Każdy z nas żyje jak chce, tylko że ty w końcu się obudzisz i zobaczysz że nikogo przy sobie nie masz. Wtedy zrozumiesz że utonąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumny pan stworzyłeś kolejny nudny flakowo-olejowy temat.....zatem odpowiedź skroiłam na miarę właściciela wątku.....równie małego i ograniczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
Oczywiście Yule sugerujesz, że człowiek o moich poglądach mądry być nie ma prawa. Jakie to oświecone :) Co do samotności, to czego mam się bać? Na końcu i tak jesteśmy sami, a póki mogę będę brał z życia to, co najlepsze i nie przejmował się waszymi kołtuńskimi poglądami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yule
Sugeruję że twoja mądrość wynika z egoizmu. A to nie jest mądrość. W którymś momencie zacznie ci brakować czegoś, czego nie dadzą ci ani twój kajecik, ani twoje kontakty. Tak myślę. Myślę że szacunek do innych jest czymś ludzkim, a traktowanie kobiet jako maszynek do zaspokajania się - czymś bardzo nieludzkim. Może masz wiedzę, urok, może nawet i inteligencję. Ale nie masz mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
pewnie że tak tym bardziej że masz jakieś 16cie lat ,,,tak w nioskuje z wypowiedzi Twoich ,no chyba że tylko się tak zachowujesz,,,,to jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
Mylisz Yule mądrość z dobrocią, a ja nigdzie nie twierdziłem, że jestem dobry :) Jest takie potoczne powiedzenie, że kobiety kochają drani. Otóż w pełni się z nim zgadzam, wielokrotnie było tak, że kobiety mając do wyboru mnie-złego i tzw. "fajnego" lądowały w mojej chatce z uśmiechem na ustach. Jest w was destrukcyjna natura poszukiwaczek wrażeń i ja to wykorzystuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yule
No właśnie... A kobiety potem narzekają że dobrzy, wrażliwy faceci gdzieś poznikali. Jeśli w taki sposób udowadniają że są oni potrzebni, to chyba coś jest nie tak. I nie mylę mądrości z dobrocią. Dobroć wynika z mądrości. Człowiek mądry wie że dobro, który czyni innym, prędzej czy później do niego wraca. Dlatego są gdzieś jeszcze dobrzy faceci, może niewielu ich zostało (bo skoro widzą że to ci źli mają większe powodzenie - tracą wiarę w swoje postępowanie), ale są jeszcze tacy, którzy się nie ugięli. To co ty robisz to jest wyrachowanie, wynikające z wiedzy na temat kobiet i inteligencji pozwalającej na wykorzystanie tej wiedzy. Ale to wciąż nie jest mądrość. Wiedzę się nabywa, z inteligencją się rodzi. Mądrość trzeba w sobie odkryć i ją wypracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
sama widzisz, taki był wrzask, a tu się okazuje, że się nie myliłem - mając do wyboru ckliwego misia i złego "ale" zawsze wybierzecie mnie, bo z misiem jest nudno, a jedyne czego nie może tak na prawdę znieść kobieta to nuda - lepsze jest już szmacenie ps. ferie? gimnazjalistki mnie nie interesją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sama widzisz, taki był wrzask, a tu się okazuje, że się nie myliłem - mając do wyboru ckliwego misia i złego "ale" zawsze wybierzecie mnie, bo z misiem jest nudno, a jedyne czego nie może tak na prawdę znieść kobieta to nuda - lepsze jest już szmacenie" więc może tak właściwie ,to one traktują cie jak odskocznie:classic_cool: bo...nie znoszą nudy satysfakcjonuje cie to? może teraz tak,bo masz z 19 lat:classic_cool:? ale poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
Yule nie można w sobie wypracować mądrości, albo się to ma, albo na zawsze pozostaje się durniem Ja jestem człowiekiem nowego typu, zapowiedzią zmian. Tzw. związki będą ewoluować w stronę luźnego pukanka, już teraz jest kryzys małżeństwa jako instytucji. Ja po prostu was wyprzedzam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yule
I uważasz że to są zmiany na lepsze? Spłycenie relacji międzyludzkich? Ograniczanie się do seksu? Gdzie ty w tym widzisz przyszłość? Tak ma ona wyglądać? To mam nadzieję że zdechnę nim ona nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luźne związki?ok ale chyba nie taka ilość więc nie wiem w czym wyprzedzasz...i nie wiem jaką satysfakcje mogą mieć te laski skoro masz ich aż tyle,nie są na tyle głupie żeby o sobie nie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja jestem człowiekiem nowego typu, zapowiedzią zmian" źle się dzieje w kraju:D czas na zmiany!jak zabierzesz robote męskim dziwką to co to będzie?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
zmiany dokonują się na waszych oczach i żadne beczenie tego nie zmieni, można powiedzieć, że wyprzedzam epokę (tacy ludzie nie znajdowali zwykle zrozumienia, więc wasza agresja mnie nie dziwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Gregory_
Uważam Dumny że jesteś nie tylko skończony debilem, ale też megalomanem i męską kurwą. Nie masz żadnych wartości, z wyjątkiem totalnie wypaczonego pojęcia wolności. Inaczej - jesteś odpadem cywilizacji, a nie zapowiedzią czegokolwiek. To raz. Dwa - instytucja małżeństwa umiera na rzecz życia pod jednym dachem, a nie walenia, co popadnie. Wiesz że dzwoni, a nie wiesz w którym kościele. Podpasowujesz sobie obraz rzeczywistości pod siebie, żeby udowodnić chyba samemu sobie że jesteś wielki i wspaniały. A jesteś tak żałosny że nawet nie potrafisz przyznać się do tego że jesteś po prostu zwierzęciem, które zostało wyprane z jakichkolwiek uczuć. Ty nie reprezentujesz przyszłości, tylko moralny rynsztok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskacz jadowity:) dumny pan to facet którego kobieta kopnęła w dupę i teraz nie ma gdzie swym żalom dać upust bo żadna nie chce go słuchać więc wypuścił je na forum. widzisz pyskaczu jadowity, ten dumny to facet ktry na chama usiłuje dopracować ideologię do swego spapranego zycia. sęk w tym że sam nie zdaje sobie sprawy że jebnął o bruk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
a nie mówiłem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka agresja?? jak dla mnie to możesz iść z postępem i mieć 50 na raz ale nikogo tym nie krzywdząc gdyby sie tak dało myśle ,ze każdy by miał taki haremik:P może i ludzie nie są stworzeni do monogamii ale wszystko w granicach rozsądku z resztą i tak bajki prawisz więc co mi po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie jednak ,ze Twoje cbyt wysokie ego w stylu "takich mam na pęczki" kopnie cię kiedyś w dupę i wtedy zamiast złotego notesiku zostanie ci tylko bezpowrotny bilet pkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskacz jadowity, wilczy bilet już dostał nasz dumny pan:) więc nie ma czego mu zazdrościć. zresztą nie co się martwic tym przypadkiem na zapas:) przecież to jego torba i kij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
już się zaczyna: domorośli psychoanalitycy poszukują przyczyny dlaczego taki jestem fev napiszesz zarz że ktoś mnie molestował w dzieciństwie i okrasisz to nazwą swojego ulubionego kwasu (żeby było 'mądrzej") pyskacz co rusz się dopytuje ile mam lat, stawiam dolary przeciw orzechom, że chciałaby mnie poznać i posmakować zakazanego owocu przed powrotem do domu, gdzie czeka nudny "miś" jesteście idealistkami, ale mnie to nie przeszkadza, bo i takie dymałem - usiłowały mnie "uleczyć" bądź "nawrócić" - obśmiałem się co nie miara i oczywiście ukułem dzięki temu kilka świetnych dupeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę ze matka cie molestowała i masz teraz za nic kobiety aż żal czytać to co piszesz :o moja rada : pierdolnij się w łeb raz a porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×